Luksusowe pobyty na Słowacji

Rozpieszczaj się w luksusowych hotelach i ciesz się pobytem jak z bajki. Ciesz się przestronnym pokojem z łóżkiem typu king-size i rozpieszczaj się w hotelowym spa.

Ładowanie ofert...

razem 15 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Jeśli lubisz relaks i kąpiele w ciepłych wodach, pobyt w apartamentach Termál jest dla Ciebie. Apartamenty wyglądają na nowe i nowoczesne, są przestronne i mają wszystko, czego potrzeba do przyjemnego pobytu. Śniadania są obfite, a kawa była bardzo dobra. Miłą niespodzianką był przyjazny i rozmowny pan masażysta. Punktem kulminacyjnym pobytu jest oczywiście Thermalpark pełen basenów z gorącą wodą. Z wycieczek polecamy wizytę w pobliskiej Bratysławie. Szczególnie Zamek Bratysławski i stare uliczki centrum miasta. Zdecydowanie polecam wypróbowanie niektórych z lokalnych stylowych kawiarni.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Zespół ds. sprzedaży


Wakacje na Słowacji to zawsze świetny pomysł, niezależnie od tego, czy chcesz dać się skusić zaproszeniu gór i wyjechać w Tatry Wysokie, Niskie lub Bielskie, na romantyczną Orawę, czy dla wód termalnych do Trenčianskych Teplic, Dunajskiej Stredy, Pieszczan i innych słowackich miejscowości uzdrowiskowych.

Pobyt na Słowacji w luksusowym hotelu lub pensjonacie

Aby naprawdę cieszyć się pobytem, wybierz z naszej oferty luksusowe pobyty na Słowacji. Tylko kilka hoteli i pensjonatów znalazło się w tej ofercie i musiały one spełnić kilka warunków. Mają świetne lub doskonałe opinie od naszych klientów (co najmniej 4/5), bardzo komfortowe pokoje i pierwszorzędną obsługę, w większości przypadków również długą ważność, dzięki czemu możesz wybrać wiele różnych terminów oraz własne centrum wellness dla doskonałego relaksu.

Jeśli chcesz być jeszcze bardziej pewny, że Twój pobyt będzie idealny, zwróć uwagę na etykietę "osobiście zweryfikowane", która jest potwierdzeniem, że przynajmniej jeden członek zespołu Travelking osobiście odwiedził hotel i spędził w nim wspaniałe wakacje.