Pobyty na Szumawie z basenem

Szumawa to idealny wybór na aktywne i relaksujące wakacje. Wybierz z naszej oferty pobytów na Szumawie z basenem w cenie i ciesz się również wodną zabawą.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty


Szumawa to raj dla turystów, który oferuje również różne możliwości spędzenia wakacji pełnych wrażeń. Niezależnie od tego, czy wolisz trudniejsze wędrówki, czy wolisz spokojne spacery, podczas wycieczek możesz cieszyć się przyrodą lub zwiedzać zamki, pałace lub malownicze południowoczeskie miasta. Wystarczy pierwsza wędrówka w zalesione wzgórza, spacer wokół dzikich bystrzy Wydry, widok na jeziora polodowcowe i widok na szczyty Alp - i po prostu zakochasz się w Szumawie.

Jeśli należysz do żywiołu wody, z pewnością docenisz możliwość urozmaicenia pobytu pływaniem. Mamy dla Ciebie ofertę pobytów na Szumawie z basenem. Możesz pływać bezpośrednio w hotelu, kiedy tylko chcesz, a w przypadku zakwaterowania z krytym basenem nawet niezależnie od kaprysów pogody. Może po kąpieli lubisz relaksować mięśnie w saunie, więc być może zainteresują Cię również hotele, które oprócz basenu mają również saunę. Uwierz, że z takiego urlopu wrócisz pełen nowej energii i wigoru!