Pobyty na zamku dla dwojga

Zakwaterowanie w luksusowych pokojach z okazałymi meblami to już nie tylko przywilej szlachty i księżniczek. Możesz także cieszyć się pobytem na zamku, na przykład w towarzystwie swojej ukochanej połówki. Zaskocz swojego partnera wyjątkowym prezentem - wybierz się na bajkowy pobyt we dwoje na zamku.

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty


Luksusowe hotele i pensjonaty mają swój urok, ale czy tym razem chciałbyś zafundować sobie coś naprawdę wyjątkowego? Wybierz się ze swoją drugą połówką do pobytu w zamku, gdzie zajmą się Tobą dosłownie po królewsku. Oczywiście pięknie urządzone pokoje, najlepsza gastronomia i ewentualnie relaks w strefie wellness na terenie zamku.

Wakacje jak para królewska i pobyt na zamku

Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby, a może zastanawiasz się, czym zaskoczyć ją z okazji rocznicy? Wybierz jeden z pobytów na zamku i wspólnie przeżyjcie niezapomniane chwile, podczas których poczujecie się jak w bajce. Odnajdą się tu romantycy, miłośnicy historii i ci, którzy na co dzień zastanawiają się, jak by to było mieszkać w zamku, oglądając bajki. Pobyt możesz urozmaicić relaksując się w centrum wellness lub spacerując po parku zamkowym.

Nigdy nie masz dość wyjątkowej atmosfery zamku i lubisz odwiedzać te imponujące miejsca, kiedy tylko masz okazję? W takim razie polecamy przeczytać nasz artykuł Odkryj NAJLEPSZE w Czechach: 14 najpiękniejszych zamków (nie tylko) jak z bajek, która oprócz ciekawych propozycji wycieczek zawiera również informacje o opłatach za wstęp i możliwościach noclegowych w okolicy.