Pobyty uzdrowiskowe w Budapeszcie

Historyczny Budapeszt oferuje nie tylko zabytki, ale także piękne łaźnie termalne, w których można się zrelaksować i odprężyć w gorącej wodzie. Zatrzymaj się idealnie w pobliżu łaźni lub kup bilet do łaźni wliczony w Twój pakiet.

Ładowanie ofert...

razem 7 oferty


Na Węgrzech znajdują się dziesiątki kąpielisk termalnych. Większość z nich ukryta jest w słynnych miejscowościach uzdrowiskowych, ale czy wiesz, że Budapeszt też jest pełen wspaniałych uzdrowisk? Oprócz zwiedzania, podczas pobytu w stolicy Węgier można skorzystać z relaksu w gorącej wodzie mineralnej.

Które uzdrowiska w Budapeszcie warto odwiedzić?

Gellért Spa może pochwalić się pięknym secesyjnym wnętrzem, w którym zanurzysz się w basenach z wodą termalną otoczonych ozdobnymi kolumnami.

Łaźnie termalne Szechenyi to jeden z największych kompleksów spa w Europie. Zachwycą Cię nie tylko liczne baseny termalne i jakość usług, ale także wspaniała sceneria z neobarokowym budynkiem uzdrowiska.

Uzdrowisko Császár jest jedną z najstarszych łaźni tureckich na Węgrzech i ma niepowtarzalną atmosferę. Jej główną atrakcją jest oktagonalny basen** otoczony 4 innymi mniejszymi basenami.

Király Spa - w "królewskim spa" można się zrelaksować w typowych wnętrzach w stylu tureckim, korzystając z tradycyjnych zabiegów spa i relaksu jak należy.

Nie przegap wizyty w Spa Rudas, Lukács lub Rácz - wszystkie z nich są idealne na relaks.