Pobyty w Austrii z karnetem narciarskim

Austriackie góry należą do najpopularniejszych miejsc na narty. Jeśli języki obce nie są Twoją najmocniejszą stroną i nie lubisz organizować czegokolwiek za granicą, mamy dla Ciebie proste rozwiązanie. Wybieraj spośród pakietów pobytowych w austriackich górach, które zawierają również karnety narciarskie i przekonaj się o jakości tamtejszych stoków!

Ładowanie ofert...

razem 0 oferty

Żaden pobyt nie pasuje do Twojego wyboru, spróbuj dostosować wprowadzone kryteria.Uwielbiasz sporty zimowe i zabawy na śniegu, a czeskie góry są już dla Ciebie trochę „małe”? Wtedy dowiesz się, dlaczego austriackie góry należą do najpopularniejszych lokalizacji wśród narciarzy. Góry stanowią ponad 60% powierzchni Austrii, więc naprawdę jest w czym wybierać. W austriackich kurortach na narciarzy czekają dziesiątki, a nawet setki kilometrów przygotowanych tras zjazdowych, nowoczesne kolejki linowe i doskonałe warunki śniegowe od jesieni do wiosny. Krótko mówiąc, Austria to raj dla miłośników śniegu!

Dla wszystkich zapalonych narciarzy mamy pobyty w Austrii z karnetem narciarskim. Pakiet obejmuje zatem również kupony na kolejki linowe w lokalnych ośrodkach narciarskich. W ten sposób nie będziesz musiał martwić się o nic na miejscu przed założeniem nart i możesz jechać prosto na stok!