Pobyty w Bratysławie

Stolica Słowacji jest atrakcją dla turystów z całej Europy Środkowej. Hotele i pensjonaty w Bratysławie są świetną bazą wypadową do odkrywania wielu historycznych i kulturalnych atrakcji słowackiej metropolii.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży


Wybierz się na zwiedzanie słowackiej stolicy, która dostarczy Ci mnóstwo różnorodnych wrażeń. Odkrywaj lokalne zabytki, wspinaj się na zamek motte i spaceruj wzdłuż Dunaju. Kiedy zmęczysz się wędrówką po mieście, usiądź w jednej z przytulnych kawiarni i restauracji** i zafunduj sobie coś dobrego do jedzenia i picia.

Wycieczka do malowniczej Bratysławy w poszukiwaniu historii i tradycji

Bratysława to małe miasto wielkich wrażeń. Szybko zakochasz się w romantycznych uliczkach w historycznym centrum, pełnych kawiarni i sklepów sprzedających niezwykłe towary. Po odkryciu najsłynniejszych zabytków, takich jak Bratysławski Zamek, Błękitny Kościół czy Slavin, możesz po prostu wędrować ulicami i odkrywać ukryte zakątki. Niezapomniane wrażenia obiecuje również nowoczesny punkt widokowy UFO lub wycieczka do zamku Devín.

Wiele stylowych restauracji oferuje tradycyjne słowackie specjały, bez których trudno wyobrazić sobie pobyt w Bratysławie. Skosztuj gnocchi z bryndzą lub strapaków z kapustą, a na słodkie zakończenie zafunduj sobie nadziewane pierogi.

Jeśli wybierzesz pobyt z wellness, niewiele będzie ci brakować do idealnych wakacji. Nie ma to jak relaks w jacuzzi, saunie czy krytym basenie w pobliżu atrakcji, które czekają na odkrycie.