Pobyty w Jesionikach z psem

Wybierz się z psem na wakacje pełne ruchu, wrażeń i wędrówek wśród pięknej przyrody. Jedno i drugie znajdziesz w Jesionikach, gdzie oprócz wyjątkowo czystego powietrza i lasów poprzeplatanych szlakami turystycznymi czekają na Ciebie świetne hotele i pensjonaty.

Ładowanie ofert...

razem 23 oferty


Zapomnij o szukaniu opiekuna dla swojego czworonożnego zwierzaka i zamiast tego zabierz go ze sobą na wakacje. W Jesenikach możesz razem cieszyć się wędrówkami, wspinaczką górską i najczystszym powietrzem w Europie. Wiele hoteli i pensjonatów chętnie przyjmuje psich gości, więc po prostu wybierz idealny dla siebie pobyt i ruszaj w drogę.

Czego możesz się spodziewać podczas wakacji w Jesionikach ze swoim psem?

W Jesionikach spodoba się nie tylko miłośnikom gór, ale także miłośnikom uzdrowiskowego relaksu. Wybierz się na pieszą lub rowerową wycieczkę na najwyższy szczyt Praděd, który osiąga przyzwoitą wysokość 1491 m npm Warto jednak wspiąć się na szczyty Petrovy kameny i Keprník. Niekonwencjonalne przeżycie czeka na Ciebie podczas wycieczki do elektrowni szczytowo-pompowej Dlouhé Stráně. A gdzie odpocząć? Zdecydowanie do Priessnitza Spa, które jest jednym z najstarszych tego typu obiektów na świecie.

Chociaż na pobyt musisz przywieźć karmę dla psa, jedzenie zostanie dla Ciebie doskonale przygotowane. Wystarczy zarezerwować dogodny pobyt z obiadokolacją, który jest najpopularniejszą formą wyżywienia hotelowego w Jesionikach. Po obfitym śniadaniu nabierzecie energii na wycieczki, a dzień miło zakończycie pyszną kolacją.

Niezależnie od tego, czy zimą wybierasz się do Jesenika na piesze wędrówki, czy na narty, możesz wzbogacić swój pobyt relaksem w strefie wellness. W Jesionikach nie trzeba długo szukać jacuzzi czy saun – wiele tutejszych hoteli ma swoje centrum wellness. Wystarczy wybrać nocleg w jednym z nich i każdego dnia oddawać się zasłużonemu relaksowi.