Pobyty w Niemczech dla dwóch osób

Większość turystów zna znane niemieckie miasta, takie jak Berlin, Drezno czy Monachium. Ale w Niemczech jest o wiele więcej do odkrycia: piękna przyroda i niezliczone zabytki kultury i historii. Wybierzcie się na pobyt w Niemczech jako para i odkryjcie wszystkie te piękności.

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty


Pociąga Cię aktywny wypoczynek pełen ruchu, a raczej relaksu w wodach termalnych lub na słońcu? W Niemczech możesz cieszyć się jednym i drugim. Doświadczeniami z podróży najlepiej się dzielić, więc wybierzcie się na wakacje do Niemiec we dwoje. Będziesz cieszyć się pobytem dwa razy bardziej z przyjacielem, współpracownikiem lub członkiem rodziny!

Do Niemiec w dowolnym sezonie

Chociaż nie sposób policzyć wszystkich piękności Niemiec, o niektórych z nich można znaleźć dane liczbowe. Jeśli należysz do miłośników atrakcji kulturalnych i uwielbiasz zwiedzać zamki, pałace, pomniki i galerie, z pewnością będziesz zachwycony, że w Niemczech znajduje się zacne 51 obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Do najbardziej znanych należą Rezydencja Würzburg stojąca w mieście o tej samej nazwie, Opactwo Lorsch lub Klasztor Maulbronn w Badenii-Wirtembergii.

Miłośnicy pieszych wędrówek, jazdy na rowerze czy narciarstwa biegowego mogą wybrać się do 16 parków narodowych, które poprzecinane są szlakami turystycznymi o różnych wysokościach. Ale bez względu na to, po co jedziesz do Niemiec, zafunduj sobie doskonały wypoczynek. Wystarczy zarezerwować pobyt w hotelu z własnym centrum wellness, a doskonały relaks gwarantowany. Niemieckie uzdrowiska i aquaparki również zapraszają na relaks.

Niemcy to także popularne miejsce na pobyty na nartach. Najbliższe stoki znajdziesz w Krušné hory, które po niemieckiej stronie nazywane są Erzgebirge. Nawet góry Lasu Bawarskiego sąsiadujące z Šumava nie odstają daleko w tyle pod względem odległości czy jakości ośrodków narciarskich i usług. Wybierasz się w tym roku na prawdziwy wyjazd na narty, taki o jakim od dawna nie marzyłeś? Zapoznaj się z białym kodem dzięki naszemu artykułowi i ciesz się w pełni zimowymi wakacjami.