Pobyty w Podhájskiej z obiadokolacją

Słowackie uzdrowisko termalne Podhájska dzięki wyjątkowemu składowi wody mineralnej i malowniczemu otoczeniu jest poszukiwanym miejscem dla wszystkich miłośników relaksu. Wybierz się na pobyt w Podhájskiej z obiadokolacją i oprócz relaksu ciesz się mnóstwem dobrego jedzenia!

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty

Żaden pobyt nie pasuje do Twojego wyboru, spróbuj dostosować wprowadzone kryteria.Kąpielisko termalne Podhájska słynie przede wszystkim z wyjątkowej słonej wody, której skład bardzo przypomina wodę z Morza Martwego. Ta silnie mineralna woda jest bogata w jod i ma niższe stężenie soli niż woda morska.

Dobroczynne działanie "Słowackiego Morza Martwego" możesz doświadczyć na własnej skórze, odwiedzając kąpielisko termalne z łącznie 10 krytymi i odkrytymi basenami. W strefie basenowej znajduje się również nowoczesne centrum odnowy biologicznej Aquamarín z basenami termalnymi i światem witalnym, oferującym zabiegi relaksacyjne dla ciała i wzmocnienia zdrowia.

Odpoczynek w uzdrowisku to wymagająca dyscyplina, dlatego najlepiej wybierzesz wakacje w Podhájskiej z obiadokolacją. Śniadania i kolacje będą serwowane w hotelu. Dodatkowo będziesz mieć pewność, że zawsze będziesz naprawdę silny przed i po relaksacji i będziesz się świetnie bawić. Jeśli podczas wakacji wybierasz się również na wycieczki, obiadokolacja jest dla Ciebie najlepszą opcją. Rano i wieczorem uzupełnisz energię i jednocześnie będziesz mieć cały dzień na spacery.