Romantyczne pobyty na Morawach Południowych

Przeżyj niezapomniane chwile pełne miłości i wina z drugą połówką. Wybierz się na romantyczny pobyt na Morawach Południowych. Spędzicie razem czas nie tylko spacerując po pięknie tutejszych zamków i zabytkowych miasteczek, ale także np. relaksując się w strefie wellness czy degustując najlepsze odmiany lokalnego wina.

Ładowanie ofert...

razem 45 oferty


Ramię w ramię spacery po pięknie utrzymanych ogrodach, zwiedzanie zamków, w których mieszkały kiedyś prawdziwe księżniczki, kolacje przy świecach czy relaks w gorącej wannie tylko dla Was dwojga... a Wy jak wyobrażacie sobie romans? Jeśli dobrze uchwyciliśmy Twoje wyobrażenia o romansie, czas zarezerwować pobyt dla dwojga w południowe Morawy. Na pewno znajdziesz tu wszystko, co zostało wymienione i coś więcej.

Zasmakuj romansu wśród winnic

Południowe Morawy przypominają wielu swoim pięknem skąpanej w słońcu Toskanii. Podobnie jak we Włoszech, tak i tu można znaleźć żyzne winnice, z owoców których butelkowane jest najwyższej jakości wino, romantyczne zakątki, owiane tajemnicą zamki, a przede wszystkim małe rodzinne pensjonaty i hotele. Nic dziwnego, że co roku przyjeżdża tu wiele par, aby wspólnie cieszyć się wszystkim, co mają do zaoferowania Południowe Morawy. Jeśli zastanawiasz się nad idealnym prezentem na wakacje lub rocznicę dla ukochanej osoby, który sprawi przyjemność również obojgu, lub po prostu szukasz przyjemnego miejsca na spędzenie wakacji we dwoje , Południowe Morawy są do tego idealne. Możesz urozmaicić swój pobyt relaksem w jacuzzi lub saunie - wystarczy wybrać zakwaterowanie z własnym centrum wellness i bądź niezakłócony relaks może się rozpocząć.

Dni spędzone na spacerach historycznymi uliczkami Mikulowa, odkrywaniu uroków Lednicko-Valtice wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO lub wędrówkach po Morawskim Krasie można zakończyć siedząc w jednej z wielu lokalnych piwnic winiarni. Lub wybierz pobyt z winem i możesz spodziewać się degustacji z przewodnikiem z przekąskami lub butelką wina jako prezent.