Romantyczne pobyty w Pradze

Ludzie z całego świata przyjeżdżają do Pragi w poszukiwaniu romansów, więc urok tego miejsca jest niezaprzeczalny. Zafunduj sobie pobyt we dwoje w Pradze, poznaj zabytki, zaułki i rozległe parki i nie zapomnij odwiedzić wzgórza Petrin.

Ładowanie ofert...

razem 12 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Byliśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania w hotelu NH Collection Prague ****. Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, więc mogliśmy łatwo dostać się tam, gdzie chcieliśmy. Personel był zawsze przyjazny, pomocny i uśmiechnięty. Pokój był wystarczająco duży, a największe wrażenie zrobiła na nas piękna łazienka z prysznicem. Na śniadanie był duży wybór ciastek, płatków śniadaniowych, owoców i warzyw. Najbardziej podobał nam się gorący bufet, który obejmował kiełbaski, jajecznicę i smażony bekon. Rarytasem i dumą tego hotelu jest kolejka linowa, która zabiera Cię do hotelu z niższego hotelu partnerskiego. Hotel słusznie zasługuje na 1 od nas i chętnie wrócimy ponownie!”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Obsługa klienta


Czy chcesz cieszyć się odrobiną romansu ze swoim małżonkiem podczas pobytu? Na romantyczny pobyt nie trzeba jechać daleko, wystarczy odwiedzić naszą stolicę - Praga.

Romantyczne wakacje w Pradze

Pod pojęciem "romans" każdy z nas wyobraża sobie coś innego. Czego więc oczekiwać od romantycznego pobytu? Z tym bywa różnie. Czasami romantyczność tkwi w magicznym otoczeniu, w którym znajduje się hotel. Innym razem w wnętrzach hotelu, czy stylu pokoju lub apartamentu. Można też wybierać spośród pobytów, w których pakiet obejmuje romantyczną kolację przy świecach, dostęp do prywatnego spa, butelkę szampana lub przynajmniej zniżkę na jedną z wymienionych aktywności.

Jeśli chcesz mieć jeszcze większą pewność, że Twój pobyt będzie idealny, zwróć uwagę na znacznik "Personally Verified ", który jest potwierdzeniem, że przynajmniej jeden członek zespołu Travelking osobiście odwiedził hotel i spędził w nim wspaniałe wakacje.