Romantyczny pobyt w południowych Czechach

Czechy Południowe są idealne na romantyczny pobyt. Zapierająca dech w piersiach przyroda z bajkowymi zamkami i pałacami, historycznymi miastami i doskonałą lokalną kuchnią - to wszystko czeka na Ciebie na południu Czech podczas pobytu dla zakochanych.

Ładowanie ofert...

razem 49 oferty


Szukasz miejsca, w którym Ty i Twój partner możecie przeżyć idealny romans? W Czechach są idealnym miejscem na pobyt dla zakochanych mieszkańców południowych Czech! Niezależnie od tego, czy wolisz spędzać czas z drugą połówką na łonie natury, spacerować po zabytkach, czy po prostu chcesz się zrelaksować, w Czechach Południowych zawsze znajdziesz wystarczająco dużo opcji, aby zaplanować idealny pobyt tylko dla Was dwojga!

Gdzie znaleźć romans w Czechach Południowych?

Na południu Czech znajdziesz jedno z najbardziej romantycznych miejsc w całej Czech. To Czeski Krumlov, który ze swoimi wąskimi uliczkami i zakamarkami jest idealnym tłem na spacer we dwoje. Po przejściu przez malownicze historyczne centrum i zwiedzeniu zapierającego dech w piersiach zamku i zamku Krumlov, podczas kolacji przy świecach można skosztować słynnych południowo-czeskich specjałów z lokalnych ryb w wielu znakomitych restauracjach.

Szumawa należy do naszych największych skarbów przyrody. Jeśli więc ty i twój partner lubicie spędzać wakacje wędrując po okolicy, to pasmo górskie na południu Czech jest idealne na romantyczny pobyt. Głębokie lasy i pachnące łąki, zagubione doliny, wymarłe wioski i pagórkowate horyzonty po prostu Cię zachwycą.

Niezależnie od tego, czy swój pobyt spędzisz głównie w pięknej przyrodzie Czech Południowych, czy wolisz wycieczki po bajkowych zamkach i pałacach, z pewnością spodoba ci się wieczorny relaks w wellness. Po odpowiednim relaksie w saunie, jacuzzi lub basenie, rano poczujesz się jak narodzony na nowo, abyś mógł w pełni cieszyć się kolejnym dniem pobytu w Czechach Południowych.