Urlop w czeskich Beskidach z dziećmi

Czeskie Beskidy to idealne miejsce na rodzinne wakacje. Surowe pasmo górskie w północno-wschodnich Morawach jest pełne miejsc, do których można wybrać się z dziećmi w każdym wieku.

Ładowanie ofert...

razem 22 oferty


Czeskie Beskidy to kraina górskich grzbietów, głębokich dolin, szumiących potoków i rzek, rozległych lasów, ukwieconych zboczy i starych drewnianych domów. Ponadto znajdziesz tu wiele atrakcji, które są dostępne dla każdego, dzięki czemu Beskidy są idealnym miejscem na rodzinne wakacje z dziećmi.

Specjalne trasy dla dzieci oznaczone niedźwiedzimi łapami zaprowadzą Cię do najsłynniejszych miejsc turystycznych w Beskidach. Niewielkie przewyższenie, liczne punkty orientacyjne i przewodniki ze zwierzętami zapewniają, że nawet mali wędrowcy poradzą sobie z tymi wędrówkami. Dodatkowo trasy dają możliwość skrócenia, dzięki czemu nie trzeba przechodzić ich na całej długości. Rodzinne wyjazdy z łatwością dostosujesz do wieku dzieci i aktualnego nastroju.

Zwłaszcza jeśli podróżujesz z mniejszymi dziećmi, z pewnością docenisz, gdy hotel jest gotowy na przyjęcie małych gości. W naszej ofercie hoteli przyjaznych dzieciom znajdziesz noclegi, w których wypożyczą Ci sprzęt dla najmłodszych, taki jak łóżeczko, krzesełko do karmienia czy przybory do kąpieli.

Jeśli pogoda nie dopisze, przyda się zakwaterowanie z placem zabaw dla dzieci, gdzie wasze dzieci będą się dobrze bawić. I z pewnością każdy rodzic będzie zadowolony z pobytów z dzieckiem gratis. Zaoszczędzoną kwotę można następnie wydać na wycieczki lub dodatkowe gadżety dla dzieci.