Wakacje w Chorwacji z dziećmi gratis

Chorwacja to popularny kierunek na rodzinne wakacje. Główne atrakcje to czyste morze, piękna przyroda, zapierające dech w piersiach miasta pełne zabytków i doskonałe udogodnienia dla najmniejszych gości. Skorzystaj z dodatkowych korzystnych ofert na pobyty w Chorwacji z dziećmi za darmo w tym roku!

Ładowanie ofert...

razem 48 oferty


Chorwacja to oczywisty wybór na letnie wakacje z dziećmi. Krystalicznie czyste morze Adriatyckie z idealnymi warunkami do nurkowania znajduje się kilka godzin drogi od czeskiej granicy. Ponadto na gości czeka tutaj malownicze wybrzeże usiane sosnowymi gajami oraz starożytne miasto z zabytkami. Do tego piękne deptaki, świetne restauracje i atrakcje dla dzieci w wodzie i na lądzie w miejscowościach turystycznych. Krótko mówiąc, cała rodzina będzie cieszyć się wakacjami.

Szczególnie wasze dzieci należą do żywiołów wody, polecamy zakwaterowanie z basenem, gdzie mogą się dobrze bawić. A jeśli wolisz pływać w morzu, docenisz także hotele przy plaży. Rano wystarczy założyć kostium kąpielowy i założyć kostium kąpielowy, a letnia zabawa może się rozpocząć.

Krótko mówiąc, nie mogło być bardziej korzystnie, więc wybierzcie wakacje w Chorwacji z dziećmi za darmo. Część tych dodatkowych pieniędzy z pewnością się przyda, na przykład, gdy pójdziesz spróbować słynnych chorwackich lodów!