Weekendowe pobyty nad morzem

Nie masz ochoty na długie wakacje, ale już tak bardzo tęsknisz za morzem i plażami? Przygotuj się na podkręcenie witaminy D na weekendowy pobyt nad morzem, a przekonasz się, że ciepły klimat i przyjemna atmosfera doładuje Cię energią nawet w tak krótkim czasie.

Ładowanie ofert...

razem 76 oferty


Kochasz morze i nie możesz się doczekać, kiedy na wakacjach znowu uderzysz w fale i po obiedzie pójdziesz na spacer nadmorską promenadą? Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie trzeba na nią czekać cały rok! Wybierz się na weekend nad morze i chłoń jego energię!

Gdzie na weekend nad morzem?

Krystalicznie czyste morze, malownicze lasy sosnowe, relaksująca bałkańska atmosfera i gościnność mieszkańców sprawiają, że Chorwacja jest po prostu idealnym miejscem na wakacje . Ponadto regiony na północy kraju, takie jak Istria i Zatoka Kvarner, znajdują się zaledwie kilka godzin drogi od granicy z Czechami, więc są idealne na krótsze pobyty.

Czy kiedykolwiek myślałeś, że pojedziesz na wakacje nad morze w dokładnie przeciwnym kierunku - czyli na północ? Jeśli nie, to wielka szkoda, bo długie piaszczyste plaże, usługi na wysokim poziomie i mnóstwo ciekawych miejsc do zwiedzania. Kolejną zaletą wakacji nad morzem w Polsce jest to, że latem temperatury sięgają tu maksymalnie 30°C, więc może być tu znacznie przyjemniej niż na ciepłym południu Europy.