Weekendowe pobyty wellness

Czujesz, że przydałby Ci się porządny odpoczynek? Wybierz się na weekendowy pobyt wellness i naprawdę naładuj baterie! Relaks w saunie, wannie z hydromasażem lub basenie to gwarancja korzyści dla ciała i ducha.

Ładowanie ofert...

razem 492 oferty


Chciałbyś dobrze wypocząć, ale porządnego urlopu nie widać? W takim razie weekendowe pobyty wellness są dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Udogodnienia z sauną, wanną z hydromasażem lub basenem są częścią hotelu na te pobyty, więc doskonały relaks jest dosłownie kilka kroków od pokoju. Przekonasz się, że wystarczy jeden relaksujący weekend, aby w poniedziałek poczuć się jak nowo narodzony!

Gdzie na weekendowy pobyt wellness?

Tylko jedenaście spośród europejskich miast uzdrowiskowych zostało wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. A trzy z nich znajdują się bezpośrednio w Czechach! Na liście znalazły się wszystkie miasta tzw. zachodnio-czeskiego trójkąta uzdrowiskowego: Karlowe Wary, Marianske Łaźnie i Frantiszkowe Laźnie. Wyjątkowe połączenie szeregu leczniczych źródeł termalnych, najwyższej jakości usług spa, wyjątkowej architektury i świeżego powietrza gwarantuje doskonały weekend wellness o każdej porze roku.

Jeśli wolisz spokojniejszą atmosferę, a słynne czeskie uzdrowiska są dla Ciebie zbyt ruchliwe, polecamy wybrać się do Polski na weekend wellness. Choć takie uzdrowiska jak Kudowa Zdrój, Lądek Zdrój czy Polanica Zdrój nie są jeszcze tak bardzo odkrywane wśród turystów, oferują świetne warunki do wspaniałego wypoczynku. W dodatku znajduje się blisko granicy z Czechami, więc czescy miłośnicy relaksu mogą spokojnie wybrać się tam na weekend.

Węgry słyną na całym świecie z ilości i jakości swoich kąpielisk termalnych. Chociaż kraj ten nie sąsiaduje bezpośrednio z Czechami, to do słynnych uzdrowisk na północy mamy łatwy dojazd. Podróż do stolicy Budapesztu, gdzie znajduje się kilka znanych uzdrowisk, zajmuje z Brna 3 godziny jazdy samochodem. Wycieczka do wspaniałego Győr, w którego historycznym centrum znajduje się jedno z najpopularniejszych kąpielisk termalnych na całych Węgrzech, jest nawet o godzinę krótsza.