Wellness pobyty na Orawie

Co się stanie, gdy połączą się wszystkie atrakcyjne słowackie lokalizacje? Orawa! Tutaj spotykają się Mała Fatra, Choczskie Wierchy i Tatry Zachodnie. Zabytki, malowniczy krajobraz, możliwości wypoczynku i aktywnego wypoczynku – jednym słowem masz wszystko, czego oczekujesz od idealnego wypoczynku. Wybierz pobyt wellness na Orawie i odkryj jeden z najczęściej odwiedzanych regionów Słowacji.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty


Jeśli szukasz idyllicznego miejsca do wypoczynku i zwiedzania, wybierz się na słowacką Orawę. Znajduje się w pobliżu granicy czeskiej i polskiej w północnej Słowacji, gdzie spotykają się atrakcyjne turystycznie obszary Mała Fatra, Chočské vrchy czy Tatry Zachodnie. Można tu uprawiać turystykę pieszą lub jeździć na nartach. Oprócz tego będziesz miał mnóstwo ciekawych rzeczy do odkrycia. Wszystko to dzięki pobytowi wellness na Orawie.

Pobyty Wellness na Orawie jako przepustka do magicznej przyrody

Dlaczego warto wybrać się na Orawę na relaks? Można tu wypocząć w otoczeniu pięknej, malowniczej przyrody, gdzie o każdej porze można wybrać się na spacer. Ponadto będziesz mieć wszystko, co możesz sobie wyobrazić w ramach niezakłóconego relaksu. Prywatny jacuzzi, sauna fińska lub hotel [basen](https:/ /travelking.pl/z-basenem) z wodą termalną. Są też aquaparki, w których całe rodziny z dziećmi mogą się dobrze bawić. Na pewno warto odwiedzić np. AquaRelax Dolný Kubín.

Orawa jest również popularnym kierunkiem wśród turystów, ponieważ oferuje wiele rozrywek przez cały rok. Podczas gdy latem mnóstwo tras pieszych i rowerowych masz na wyciągnięcie ręki, zimą możesz skorzystać z usług słynnych terenów narciarskich. Warto odwiedzić Ośrodek narciarski ORAVA SNOW lub Ski park Kubínska Hoľa. Wśród usług dodatkowych docenisz na przykład przechowalnię nart lub darmowy parking.

Największą atrakcją regionu jest słynny Zalew Orawski, który jest doskonałym miejscem do letniego wypoczynku. Można tu popływać, popłynąć łodzią wycieczkową lub spróbować któregoś ze sportów adrenalinowych. Nie mniejszą uwagę turystów przyciąga również Oravský hrad, który jest jednym z najpiękniejszych na Słowacji. Nie można przegapić ścieżki edukacyjnej Oravská lesná i miejscowej kolejki leśnej.