Wellness pobyty na Szumawie

Daj się pochłonąć dzikiej naturze. Szumawskie lasy, jeziora polodowcowe i górskie łąki czekają, aż je odkryjesz. Atrakcji jest tu aż nadto. Ponadto na Szumawie można zafundować sobie luksusowy pobyt wellness, a po dniu spędzonym w górach lub na stoku odprężyć swoje ciało w jacuzzi lub w hotelowym basenie. Gdzie więc oddajecie się bajkowemu relaksowi?

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty


Idealne miejsce na wszelkiego rodzaju wakacje? Szumawa! Spędzisz tu zarówno relaksujący pobyt wellness, jak i aktywne wakacje. Tutejszy górski krajobraz będzie służył zarówno do uprawiania sportu, jak i relaksu w wannie z hydromasażem. Nie wahaj się i wybierz pobyt wellness na Szumawie i ciesz się pięknem dziewiczej przyrody.

Na dziką Szumawę po dobre samopoczucie i ekscytujące przeżycia

Przyroda Szumawy zapewni Państwu piękne otoczenie do przyjemnego wypoczynku. Zapomnij o troskach, porzuć zgiełk miasta i udaj się na relaks w ciszy górskiego krajobrazu. Jeśli masz ochotę na nic więcej niż wylegiwanie się, zafunduj sobie nieograniczone wellness. Latem docenisz baseny zewnętrzne i kryte, zimą zachwyci Cię podgrzewana sauna lub ciepłe bąbelki w jacuzzi. Rozpieszczaj się do perfekcji, jeśli zamówisz pobyt z masażami lub procedury .

Odkrywanie słynnych i ukrytych zakątków lasów Szumawy będzie lepsze, jeśli uzupełnisz swoją energię wysokiej jakości i smacznym jedzeniem. W menu znajdują się pobyty z obiadokolacją lub pełne wyżywienie, które wypełnią nie śpisz przez cały dzień. Jeśli chcesz zabrać ze sobą całą rodzinę, skorzystaj z pobytów z dzieckiem za darmo lub nocleg z psem.

A gdzie na Szumawie po przeżycia? Adrenalina czeka na Ciebie zarówno zimą na stokach, jak i latem na górskich stokach. Przez cały rok można podziwiać słynne jeziora polodowcowe - Čertovo i Černé. Możesz także wybrać się do Lasu Boubín, gdzie możesz posmakować prawdziwej dziczy. Nie można przegapić Zbiornika Lipno, gdzie latem można się kąpać, a zimą jeździć na łyżwach. Tuż obok zainteresuje Cię Szlak przez korony drzew. Atrakcyjniejszych miejsc turystycznych jest jednak znacznie więcej.

Zimą Szumawa to raj dla wszystkich miłośników sportów zimowych. Spakuj narty lub deskę i jedź do najlepszych ośrodków narciarskich, takich jak Skiareal Špičák, Skiareal Zadov lub Lipno Ski Resort.