Wellness pobyty w Adrszpachu

Szukasz nieco niekonwencjonalnych wakacji? Wybierz się na wycieczkę do Adršpašsko-teplickich skał i odkryj skalne miasto, które jest jednym z największych i najbardziej spektakularnych w całej Europie. Wycieczkę na łono natury możesz połączyć z relaksem w wannie z hydromasażem lub saunie i zafundować sobie w ten sposób dokładnie to, o co proszą Twoje ciało i umysł. Wybierz jeden z naszych pobytów wellness w Adršpach i wyrusz na relaks i zwiedzanie.

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty


Daleko i daleko nie znajdziesz piękniejszego miejsca do wypoczynku niż Adršpach i jego okolice. Zafunduj sobie wellness z zabiegami, masaże i jacuzzi lub sauna po całym roku. Dzięki pobliskim miejscowościom turystycznym możesz cieszyć się doskonale zrównoważonym wakacjami ze wszystkim. To, w jaki sposób połączysz aktywność w otoczeniu i wylegiwanie się w hotelowej strefie wellness zależy wyłącznie od Twoich potrzeb. Jeśli wybierzesz (wellness](https://travelking.cz/nieograniczone-wellness), nie musisz wychodzić z hotelu.

W skałach czeka na Ciebie wiele ciekawych zakątków. Adršpach od XVIII wieku fascynuje pielgrzymów i z pewnością zachwyci również Ciebie. Spotkasz tu znane kamienne wizerunki, takie jak Kochanek, Burmistrz i burmistrz, Cukier Loaf czy Dzban. Spacer po skalnym mieście będzie również świetną zabawą dla twoich dzieci, które mogą odgadnąć, jak wygląda każda skała.

Możesz także udać się do skalnego jeziora, które jest dość wysoko, więc aby się tam dostać, musisz skorzystać z drabiny pełnej przygód. Będziesz miał łatwiejszy dostęp do lazurowego jeziora. Wśród innych atrakcyjnych miejsc wycieczek warto wymienić ruiny zamku Adrszpasz lub piękny wodospad Adrszpasz.