Wellness pobyty w Białych Karpatach

Zrelaksuj się w wyjątkowo pięknym otoczeniu Białych Karpat. Tutejsza kwitnąca przyroda z łąkami pełnymi orchidei zachwycą Cię, a także bogata oferta wysokiej jakości pobytów wellness w Białych Karpatach. Wybierz się na relaks w tym pięknym regionie i czerp energię zarówno z wylegiwania się w wannie z hydromasażem, jak i przyjemnych spacerów po spokojnej okolicy.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty


Białe Karpaty zasłużyły na wyróżnienie na liście UNESCO, jako wyjątkowy rezerwat biosfery charakteryzujący się cennymi łąkami storczyków. Jeśli pójdziesz w te strony, nie pożałujesz. Tutaj szczególnie będziesz cieszyć się spacerami w pięknej przyrodzie bez tłumów turystów, o każdej porze roku. Wędrówki na łonie natury można również połączyć z odpoczynkiem w pobyt wellness. Już wkrótce zakochasz się w Białych Karpatach i chętnie wrócisz tu na wypoczynek.

Pobyty Wellness w Białych Karpatach - wyjątkowy relaks przy zapachu orchidei

Z pobytów wellness w Białych Karpatach oferujemy hotele z masażami, procedury i basen kryty. Możesz także cieszyć się prywatnym pobytem w jacuzzi lub saunie, gdzie możesz zrelaksować się po ciężkim dniu spędzonym w górach. Polecamy odwiedzenie miasta uzdrowiskowego Luhačovice** z jego spokojną atmosferą i ważnymi zabytkami historycznymi.

Z atrakcji turystycznych nie można pominąć najwyższego szczytu Białych Karpat – Velka Javorina (970 m n.p.m.), z atrakcji kulturalnych warto odwiedzić Wiatrakowiec Kuželovský, zamek Nový Světlov lub zamek ruiny w Broumovie . Okolice Valašskiej i Slováckiej są również idealne na wycieczki rowerowe, podczas których można podziwiać panoramiczne widoki na okolicę.

Wybierz przyjemny pobyt wellness w Białych Karpatach z obiadokolacją lub pełnym wyżywieniem . Spędzisz tu miłe chwile z całą rodziną. Nie musisz nawet zostawiać swojego zwierzaka w domu, pobyty z psami** przyda się również w tej lokalizacji.