Wellness pobyty w Czechach Wschodnich

Czechy Wschodnie – region, w którym można cieszyć się zarówno aktywnym urlopem, jak i jakościowym wypoczynkiem. Tutaj czeka na Ciebie najświeższe górskie powietrze, urokliwa przyroda i piękne zabytkowe miasta. Wybierz jeden z pobytów wellness w Czechach Wschodnich i zafunduj sobie kilka beztroskich dni z ukochaną osobą. Dorzuć do tego masaże lub zabiegi, a uśmiech szybko nie zniknie z Twojej twarzy. Więc dokąd to pójdzie?

Ładowanie ofert...

razem 31 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Rajská zahrada **** zostanie zapamiętany jako hotel z najpiękniejszym widokiem. Wspaniałe wellness, świetna restauracja i lokalizacja w samym sercu Gór Orlickich - połączenie, które po prostu nie może zawieść. Relaks w hotelowej strefie wellness z jacuzzi, basenem i sauną parową przeplataliśmy z wycieczkami do atrakcyjnych turystycznie miejsc w okolicy. Wisienką na wakacyjnym torcie był powitalny drink w pokoju oraz kawa z pysznym deserem. I tak spędziliśmy tu relaksujący czas, naprawdę jak w rajskim ogrodzie!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Zespół marketingowy


Zastanawiasz się, który zakątek Czech odwiedzić? Tym razem udaj się do wschodnich Czech, gdzie czekają na Ciebie niezliczone atrakcje turystyczne. Góry Orlickie, Pardubice, Náchodsko, Dolna Morawa czy Litomyšl – to główne atrakcje atrakcyjnego regionu wschodnich Czech. Przyjedź tutaj z całą rodziną lub z drugą połówką i ciesz się niezakłóconym relaksem.

Oddychaj świeżym powietrzem i wydychaj w wannie z hydromasażem

Pobyty wellness we wschodnich Czechach zachwycą Cię o każdej porze roku. Latem można korzystać z basenów zewnętrznych i krytych, natomiast zimą, po całym dniu spędzonym na stoku lub nartach biegowych, docenisz dostęp do prywatnej jacuzzi lub sauny. Można się tu wybrać na romans, którego można doświadczyć nie tylko w hotelowym zaciszu, ale także podczas sprawunków po pięknym górskim krajobrazie czy magicznych miastach.

Możesz wybierać z szerokiej gamy pobytów wellness we wschodnich Czechach. *Jeśli należysz do miłośników dobrego jedzenia, wybierz [pełne wyżywienie] lub pobyt z bogatym śniadaniem kontynentalnym. Jeśli miałeś ciężki tydzień, na pewno docenisz nielimitowane wellness, podczas którego będziesz mógł naładować baterie. Połącz to wszystko z wycieczkami do świeżej przyrody Góry Orlickie lub Kralické Sněžník.

Czego absolutnie nie można przegapić, odwiedzając Czechy Wschodnie? Jeśli lubisz wędrować po miastach i odkrywać przytulne kawiarnie i zabytki, odwiedź Piernikowe Pardubice lub musical Litomyšl. Wybierz się na łono przyrody w Górach Orlickich, na przykład na najwyższy szczyt Velká Deštna, na Adršpašsko-teplické skale lub na Dolne Morawy, gdzie odkryjesz nową najdłuższą wiszącą kładkę w regionie świat.