Wellness pobyty w czeskich Górach Orlickich

Czysta woda, czyste górskie powietrze i panoramiczne widoki na pofałdowany krajobraz. Góry Orlickie oczarują Cię piękną przyrodą, ciekawymi zabytkami i możliwościami wypoczynku. Aby w pełni cieszyć się wakacjami, wybierz z naszej oferty pobyt wellness w Górach Orlickich i oddaj się relaksowi w pięknym otoczeniu.

Ładowanie ofert...

razem 6 oferty


Czeskie góry Orlickie oferują wszystkiego po trochu o każdej porze roku. Latem można wybrać się na pieszą wycieczkę lub popływać, wziąć udział w wydarzeniach kulturalnych lub przetestować lokalne ścieżki rowerowe. W miesiącach zimowych czekają na Ciebie stoki i dobrze utrzymane trasy do narciarstwa biegowego. Wszystko to w pięknej, nietkniętej przyrodzie.

Do Gór Orlickich na pobyt wellness, przyrodę i historię

Urlop w czeskich górach orlickich pozwala połączyć wszystko, na co masz ochotę. Aktywną zabawę w górach można połączyć z odpoczynkiem w hotelowym centrum wellness. Wieczorem możesz zmęczyć stopy spacerami po zabytkach w prywatnym basenie z hydromasażem i pozwolić zmarzniętemu ze stoku ciału roztopić się w sauna. Zamów pobyt z obiadokolacją, a nawet pełne wyżywienie. i ciesz się wakacjami bez zmartwień.

Możesz wybrać się z całą rodziną w spokojne okolice Gór Orlickich. Jeśli chcesz zaoszczędzić, skorzystaj z atrakcyjnych ofert, takich jak pobyt z dzieckiem za darmo. Twoje dzieci będą zachwycone kąpielą w basen hotelowy i kąciku dla dzieci bezpośrednio w zakwaterowaniu. Spodoba się im również na wycieczkach w góry czy nad zbiornikiem wodnym Pastviny, gdzie mogą m.in. pojeździć po świetnym torze bobslejowym.

A gdzie wybrać się na wycieczkę, gdy znudzi Ci się nielimitowane wellness? Szczególnie miłośnicy przyrody poczują się tutaj w swoim żywiole. Wybierz się na najwyższą górę Velká Deštná, Anenský vrch lub do rezerwatu przyrody Zemská brána. Z historii można wybrać się do ruin zamku Potštejn, Frymburk lub Zamek Kolowrat. Miłośników sportów zimowych zachwycą najlepsze tereny narciarskie, na przykład Ski Centrum Deštné, Ski areál Říčky lub České Petrovice.