Wellness pobyty w Dunajska Streda

Czy to w tygodniu, czy w weekend, w Dunajskiej Stredzie można cieszyć się wspaniałymi wakacjami o każdej porze. Największą atrakcją jest słynne kąpielisko termalne i basen, z którego można korzystać przez cały rok. Wybierz jeden z pobytów wellness w Dunajskiej Stredzie i zafunduj sobie dni pełne słońca, uśmiechu i niezakłóconego relaksu.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty


Niewielkie miasteczko na południu Słowacji zaoferuje Ci słoneczne dni, profesjonalną opiekę, a przede wszystkim słynne kąpielisko termalne Dunajská Streda. Pobyty wellness można połączyć z wycieczkami po okolicy, relaksem w kawiarniach czy zwiedzaniem zabytkowego centrum. Wybierz się w region, w którym oczaruje Cię nie tylko malownicze miasteczko, ale także wszechobecny spokój i dobrobyt.

Dla dzieci, par i seniorów - Naddunajska Środa zachwyci wszystkie pokolenia

Raj dla wszystkich miłośników wody – takie jest kąpielisko termalne w Dunajskiej Stredzie, które odwiedzają turyści z kraju i nie tylko. Wybierz hotel połączony ze spa i ciesz się ciepłym relaksem zaledwie kilka kroków od swojego pokoju. Wielkim atutem Dunajskiej Stredy jest różnorodność rozrywek, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to zatem idealne miejsce na rodzinne wakacje.

Dzieci będą się świetnie bawić na zjeżdżalniach lub zjeżdżalniach, rodzice mogą zrelaksować się w saunie lub na leżakach przy basenie . Z kolei zakochane pary docenią intymne chwile w prywatnym jacuzzi, gdzie wszystkie troski odpłyną w niepamięć. Seniorów ucieszą również Dunajská Streda. Piękne parki i ścieżka wokół Dunaju zapraszają na przyjemne spacery, a lecznicza woda pomoże w wielu problemach zdrowotnych. Niezależnie od tego, czy każdy szuka tutaj czegoś innego, każdemu spodobają się pyszne obiadokolacje.

W centrum Dunajskiej Stredy znajdziesz kilka muzeów, galerii i pomników historii. W pobliżu odkryjecie również unikalny kołowy młyn wodny w Jahodnej czy park Malkia, gdzie opiekują się porzuconymi zwierzętami, ale uważajcie, nie znajdziecie tu psów i kotów, ale prawdziwe bestie, takie jak niedźwiedzie lub kuguary . Zrelaksować się można także spacerując po Dunaju, z którego roztaczają się niezwykłe widoki na miasto i otaczającą przyrodę.