Wellness pobyty w Egerszálok

Zafunduj sobie niezapomniany wypoczynek w węgierskim uzdrowisku Egerszálok, gdzie tryskają wyjątkowe źródła termalne o temperaturze dochodzącej do 68°C. Swoim nurtem tworzą unikalne solne wzgórza z jeziorami, które przyciągają wielu turystów do małej wioski niedaleko Egeru. Udaj się tutaj na pobyt wellness w Egerszálok, być może z całą rodziną.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty


Egerszálok to mała wioska otoczona piękną przyrodą u podnóża Bukowych Gór i szczytu Mátra. Możliwości turystyczne w okolicy, słynne uzdrowiska termalne, a także wyjątkowe solne wzgórza, których nie znajdziesz nigdzie indziej, sprawiają, że Egerszálok jest idyllicznym miejscem na twoje relaksacyjne wakacje. Wybierz pobyt wellness w Egerszálok i uwierz, że masz na co czekać.

Do Egerszálok po wellness, kąpiele termalne i wyjątkowe słone jeziora

Egerszálok znajduje się około 6 kilometrów od innego słynnego uzdrowiska Eger. Można się tu wybrać, aby przetestować inne termy i podziwiać zabytkową architekturę miasta. Egerszálok jest raczej mniejszą wioską, ale tutejsze uzdrowisko jest zdecydowanie warte odwiedzenia. Czeka na Ciebie tutaj 17 różnych basenów – terapeutyczny, dziecięcy, doświadczeniowy lub pływacki. Można skorzystać z dobroczynnego działania tutejszych źródeł mineralnych, które pomagają zwłaszcza przy problemach z narządem ruchu.

Uzdrowisko w Egerszálok jest doskonałym miejscem do wypoczynku dzięki środowisku naturalnemu, w którym się znajduje. Jednak oprócz spacerów można również zrelaksować się w świecie saun, gdzie do wyboru są klasyczna sauna fińska, biosauna , łaźnia parowa lub aromat w kabinie. Aby Twój pobyt był naprawdę idealny, wybierz hotel połączony ze spa**, aby mieć go blisko wszystkich atrakcji.

Wrażenia w uzdrowisku są dalekie od końca pobytu w Egerzálok. Można też wybrać się w okolice, na przykład na wycieczkę do Park Narodowy Gór Bukowych, gdzie odkryjesz ukryte stalaktytowe jaskinie i gęste lasy. Warto również odwiedzić pobliskie miasto Eger z łaźniami tureckimi. Spędzicie Państwo również miłe chwile w gronie najbliższych przy lampce regionalnego wina, które jest doskonałym zwieńczeniem Waszej wakacyjnej historii.