Wellness pobyty w Győr

Zaplanuj czas odpoczynku. Można je przeznaczyć np. na pobyt wellness w Győr, w słynnym węgierskim uzdrowisku położonym niedaleko granicy. Tutaj możesz cieszyć się nie tylko dobroczynnymi źródłami termalnymi, ale także piękną architekturą. Győr to idealne miejsce na kolorowe wakacje z całą rodziną lub z drugą połówką. Który pobyt wpadł Ci w oko?

Ładowanie ofert...

razem 7 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Podczas mojego pobytu najbardziej podobało mi się spędzanie czasu w dużym podgrzewanym basenie, z którego roztacza się widok na piękną okolicę. Moja siostra i ja zawsze miałyśmy basen tylko dla siebie. Hotel i pokoje są nowoczesne, czyste i starannie urządzone. Doceniam również lokalizację hotelu, ponieważ w tym spokojnym miejscu można się wyłączyć i odpocząć od dzisiejszego zgiełku. Podczas pobytu w Gyirmót Sport & Wellness Hotel **** koniecznie odwiedź historyczne centrum miasta lub słynne łaźnie termalne, warto!”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Obsługa klienta


Węgierskie miasto Győr słynie przede wszystkim ze swoich wspaniałych uzdrowisk, które dostarczają wielu przyjemnych wrażeń. Baseny wypełnione są źródłami termalnymi, które tryskają w tych miejscach i można cieszyć się ich korzystnym wpływem na zdrowie. Pomogą złagodzić ból mięśniowo-szkieletowy i uspokoić umysł.

Zabytki, kultura i wellness - w Győr po prostu nie można się nudzić

Miasto Győr urzeka nie tylko swoim bogatym doświadczeniem kulturalnym i termami, ale także wyjątkową atmosferą. Last but not least, stosunkowo niewielka odległość od granicy ze Słowacją również Cię uszczęśliwi. Jest mnóstwo zabawy dla wszystkich pokoleń, która spodoba się zarówno rodzinom z dziećmi, jak i seniorom.

A co obiecują uzdrowiska Rába Quelle? Tutaj możesz wykąpać się w trzech termalnych i pięciu doznaniach baseny. Część z nich znajduje się na zewnątrz, a część pod dachem, dzięki czemu można tu cieszyć się wodną zabawą o każdej porze roku. Oprócz basenów przygotowano dla Ciebie również strefę wellness. Zrelaksuj się w świecie sauny lub zrelaksuj się w jacuzzi. Aby wznieść swój pobyt na wyższy poziom, wypróbuj hotele połączone ze spa i w każdej chwili biegnij na basen w kapciach.

Győr zachwyci również wszystkich miłośników kultury. Historyczne centrum miasta oferuje kilka barokowych pomników. Można podziwiać np. plac Bésci kapu tér czy dom opata z XVIII wieku. Wśród innych zabytków na pewno warto wymienić Bazylikę, Pałac Zichego czy rzeźby Arki Przymierza. Można też wybrać się na spacer wzdłuż jednej z trzech rzek przepływających przez Győr lub do parku na wyspie Rado.