Wellness pobyty w Hajdúszoboszló

Dlaczego nie zafundować sobie jakościowego relaksu w największym spa w Europie? Ilość atrakcji, które czekają na Ciebie w węgierskim Hajdúszoboszló nie da się nawet opisać. Po prostu trzeba tego doświadczyć na własnej skórze! Wybierz pobyt wellness w Hajdúszoboszló i złagodź ból lub uspokój umysł. Więc zostaw stres za sobą i ciesz się odpoczynkiem.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty


Niesamowite 30 ha wrażeń czeka na Ciebie w termalnym uzdrowisku Hajdúszoboszló, które plasuje się w czołówce uzdrowisk pierwszej klasy w Europie, a nawet zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce pod względem powierzchni. Baseny, zjeżdżalnie, aquapark czy plaża – zobacz, co Cię czeka, jeśli wybierzesz wellness pobyt w Hajdúszoboszló.

Relaks w największym uzdrowisku Europy – Hajdúszoboszló nigdy nie przestanie Cię zadziwiać

Do uzdrowiska Hajdúszoboszló śmiało mogą wybrać się zarówno rodziny z dziećmi, jak i seniorzy. Oprócz dobroczynnego dla zdrowia uzdatniania wody termalnej, nie brakuje tu również miejsca na rozrywkę. Jakie atrakcje znajdziesz w największym uzdrowisku Europy? Podzielone są na cztery części, z których każda obiecuje inne wrażenia – kryte łaźnie termalne, aquapark, plaża i Aquapalace.

Znajdziesz tu wiele bardzo oryginalnych basenów, na przykład basen z kinem, w jaskini lub basen tropikalny. Są też atrakcje dla dzieci w postaci rozmaitych zjeżdżalni, zjeżdżalni wodnych czy biczów wodnych. Oczywiście jest też kącik dla dzieci czy wyposażenie dla mam z maluchami. Jest też sauna, jacuzzi i inne [zabiegi wellness](https: //travelking.pl/z-procedurami).

Nie zapomnijcie uzupełnić relaksu dobrym jedzeniem, którego możecie spróbować na przykład w lokalnych restauracjach o nazwie csárda (charda). Na długo zapamiętasz pikantne węgierskie specjały oraz znaczące wino regionalne. I o ile w ciągu dnia można się zrelaksować, o tyle wieczorem kompleks uzdrowiskowy ożywa, a ze wszystkich zakamarków rozbrzmiewa żywiołowa muzyka.