Wellness pobyty w Hévíz

Spędź niezapomniane wakacje nad największym na świecie jeziorem termalnym z leczniczą wodą. Gdzie go można znaleźć? W węgierskim mieście Hévíz, w którym przez cały rok panuje atmosfera uzdrowiska. Stań się na chwilę jego częścią. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać pobyt wellness w Hévíz, gdzie oprócz niesamowitych uzdrowisk czekają na Ciebie zabytki kultury i piękna przyroda.

Ładowanie ofert...

razem 14 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Natychmiast po opuszczeniu Hotelu Sirius **** zaczęliśmy organizować, kiedy przyjedziemy ponownie. Naprawdę podobał nam się nasz pobyt, hotel jest pięknie urządzony i wyposażony, moim zdaniem masz wszystko, czego potrzebujesz. Nadaje się dla młodszych i starszych par, a także rodzin z małymi dziećmi, liczą się z nimi i traktują je bardzo miło. Jedzenie było doskonałe, urozmaicone i codziennie było inne menu. Spa było piękne, utrzymane w czystości i każdy mógł znaleźć coś dla siebie - spokojne baseny z dyszami do masażu, dzika rzeka lub basen dla dzieci. Okolica jest bardzo ładna, ogólnie spokojna i nie mogę się doczekać, aby odkryć ją następnym razem.”

Iva Petrovová
Iva Petrovová
Zespół marketingowy


Węgierskie miasto Hévíz słynie przede wszystkim z kąpieli termalnych, które są absolutnie wyjątkowym przeżyciem. Nigdzie indziej na świecie nie spotkasz tak rozległego naturalnego jeziora termalnego z leczniczą wodą bogatą w minerały. Woda jest tu przyjemnie ciepła, latem osiąga temperaturę 34°C, a zimą 27°C. Pobyt wellness w Hévíz to dobry pomysł, gdy chcesz odpocząć od codziennych trosk.

Największe jezioro termalne na świecie i wellness na najwyższym poziomie – to Hévíz

Hévíz i jego okolice to raj dla każdego, kto chce odpocząć. Tutaj wszystko gra w karty dla jakościowego relaksu. To nie tylko jezioro, które jest dostępne przez cały rok, ale także Kehidakustány termalne lub Kehida Termál, wellness wszelkiego rodzaju oraz hotele oferujące masaże i procedury . Dzięki szerokiej gamie usług każdy może wybrać to, co lubi, dzięki czemu bramy są otwarte dla wszystkich pokoleń.

Uzdrowiska mają w Hévíz tradycję od od 1795 r., więc możesz spodziewać się prawdziwej atmosfery spa. Spacery wzdłuż kolumnady, kwitnące parki i znakomite restauracje, przytulne kawiarnie i małe sklepiki. Jednak najbardziej docenisz lecznicze właściwości miejscowej wody w jeziorze. Wyjątkowa jest zawartość radonu, który korzystnie wpływa na układ hormonalny i nerwowy. Tutejsza woda jest również doskonała na problemy z układem mięśniowo-szkieletowym czy reumatyzm.

Hévíz zaoferuje Ci również znacznie więcej. Jest też trochę historii, kultury i oczywiście piękna przyroda. Będziesz także blisko Balatonu, gdzie latem możesz oddać się wodnym zabawom lub zwiedzić jedno z pięknych miasteczek na wybrzeżu. W Hévíz można podziwiać Kościół św. Ducha lub wybrać się na spacer na popularny targ rolny z węgierskimi specjałami.