Wellness pobyty w Komarnie

Jeśli szukasz przyjemnego miejsca do wypoczynku, Komarno Cię oczaruje. Romantyczne słowackie miasto na południu kraju oferuje wszystko, co można sobie wyobrazić podczas idyllicznego wypoczynku. Można tu wypocząć przez cały rok w termach, gdzie czeka na Państwa moc zabawy, rozpieszczania i dobrego jedzenia. Więc weź strój kąpielowy i ruszaj w drogę, bo pobyt wellness w Komarnie niezawodnie zadba o wszystko inne.

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty


Komarno to miejsce pełne słońca, pozytywnych ludzi i zabytków. Południowe miasto podbija serca turystów głównie ze względu na ogromne kąpielisko termalne, które odwiedzają ludzie z rozległego terenu. Jeśli wybierzesz pobyt wellness w Komarnie, który spełni Twoje oczekiwania, będziesz cieszyć się niezakłóconym odpoczynkiem z tymi, których kochasz.

Do Komarna po zdrowie, do Komarna po zabawę

Termalny raj na południu Słowacji – nadal można go nazwać Komarno. W tutejszym basenie można cieszyć się wodną zabawą o każdej porze roku. Wszystkim pokoleniom spodoba się tutaj. Dzieci bawią się w basenach ze zjeżdżalniami i zjeżdżalniami, dorośli docenią spokój w basenie z hydromasażem lub zrelaksować się w ogrzewanej saunie**. Młodsi i starsi będą się również dobrze bawić spacerując po malowniczym miasteczku i wybierając się na wycieczki do okolicznych atrakcji kulturalnych i przyrodniczych.

Docenisz także hotele bezpośrednio połączone ze spa, dzięki którym zaledwie kilka kroków dzieli Cię od noclegu na relaks, który bez problemu zabierzesz nawet w szlafroku i kapciach. Ale Twój komfort na tym się nie kończy. Wybierz według własnego gustu z pobyty z pełnym wyżywieniem, obiadokolacja i obfite śniadanie kontynentalne. Nadal ci mało? Następnie sięgnij po pakiet z masażami lub procedury i poddaj się rękami profesjonalistów. Nie popełnisz błędu, stawiając na osobiście zweryfikowany pobyt, który dla Ciebie przetestowaliśmy.

Komar to nie tylko kąpielisko termalne. Będziesz także cieszyć się samym miastem, jego zabytkami historycznymi oraz nocną i dzienną rozrywką na ulicach. Podczas spaceru nie przegap Dziedzińca Europy ani Twierdzy Komarnská. Mostem Elżbiety można przeprawić się przez Dunaj aż na Węgry, do sąsiedniego miasteczka o niemal identycznej nazwie – Komarno. Oprócz uzdrowisk i zabytków można tu znaleźć także muzea, lapidarium czy galerie.