Wellness pobyty w Krakowie

Kraków to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Jego starożytne centrum jest pełne zapierających dech w piersiach zabytków, takich jak średniowieczny Zamek Królewski na Wawelu, kamienny targ na Rynku Głównym i dobrze zachowana dzielnica żydowska. Krótko mówiąc, Kraków jest stworzony na całodzienny spacer jego malowniczymi uliczkami. Po powrocie do hotelu z pewnością docenisz możliwość relaksu w saunie, jacuzzi lub basenie. Pobyt wellness w Krakowie to po prostu najlepszy wybór!

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Wybraliśmy ten pobyt, bo chcieliśmy zobaczyć Kraków i było warto. Po przybyciu do pokoju byliśmy zaskoczeni jego wielkością - był ogromny, a jednocześnie przytulny. Śniadania były wspaniałe, obfite i był wybór niemal wszystkiego, co tylko można było wymyślić. Obiady były taką klasyką, która zadowoli każdego – zarówno pod względem wyboru, smaku, jak i wielkości porcji. W Krakowie na pewno warto zobaczyć Zamek na Wawelu, a następnie Kopalnię Soli w Wieliczce. Miasto nas bardzo zaskoczyło, wszystko było piękne i czyste. W trzy dni nie udało nam się zrobić wszystkiego w Krakowie i na pewno jeszcze tu wrócimy.”

Michal Šoffa
Michal Šoffa
Zespół ds. sprzedaży
Recenzja klienta

“Duży hotel z nowoczesnymi udogodnieniami. Basen na najwyższym piętrze z niesamowitym widokiem na Kraków, wanna z hydromasażem, sauna i parowa piętro niżej. Kilkadziesiąt metrów do tramwaju, kilkaset metrów do żydowskiej dzielnicy Kazimierz lub dalej do centrum – a więc świetna lokalizacja! Czyste pokoje, obfite śniadanie, miła obsługa hotelu.”

5/5
(Alena C. - Polska Polska)


Kraków – najpiękniejsze miasto w Polsce

Krakowa nie brakuje chyba na żadnym zestawieniu najpiękniejszych miast w Polsce i nic dziwnego. W tej dawnej rezydencji królewskiej rozegrało się wiele ważnych momentów narodu polskiego, więc historia dosłownie tchnie Cię na każdym kroku.

Dominantą Krakowa jest imponujący Wawel górujący nad Wisłą. Wyjątkowym przeżyciem są zakupy na zabytkowym sukiennickim rynku na Hlavní náměstí, gdzie znajduje się również wieża widokowa ratusza. Poczujesz się, jakbyś cofnął się w czasie w pięknej żydowskiej dzielnicy Kazimierz i od razu zrozumiesz, dlaczego ta część miasta jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas pobytu w Krakowie możesz jednak zobaczyć jeszcze dwa zabytki UNESCO! Są to królewskie kopalnie soli w Wieliczce i Bochni oraz dla odważniejszych obóz koncentracyjny Auschwitz.

Krótko mówiąc, Kraków to bardzo wyjątkowe i urokliwe miasto, w którym bez problemu można spędzić cały dzień. Idealnym wyborem są zatem pobyty wellness w Krakowie, podczas których zadbasz również o relaksującą część urlopu. Uwierz nam, relaks w saunie, jacuzzi czy pływanie w basenie przyda się po całym dniu na nogach!