Wellness pobyty w łaźniach Dudince

Jedź na południową Słowację na relaks. Malownicze uzdrowisko Dudince przywita Cię z otwartymi ramionami. Lecznicze źródła pomogą w problemach zdrowotnych, a przyjemna atmosfera uzdrowiska poprawi nastrój. Wybierz pomiędzy pobytami wellness w uzdrowisku Dudince i zafunduj sobie zasłużony odpoczynek i jedną z najrzadszych wód mineralnych na świecie.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty


Uzdrowisko Dudince czeka na Ciebie w południowej Słowacji. Dzięki swojemu położeniu jest to słowackie uzdrowisko z najcieplejszym klimatem, więc poczujesz się tu bardzo komfortowo. Nie tylko dzięki sprzyjającej pogodzie i słonecznym ulicom, ale także dzięki profesjonalnej opiece łączącej tradycyjne i nowoczesne podejście.

Dlaczego warto wybrać się na pobyt wellness w Uzdrowisku Dudince?

W uzdrowisku Dudince zagości nie tylko lecznicza woda, ale także słońce i cisza, która tu panuje. Wybierz hotele połączone ze spa, aby mieć zawsze blisko źródeł mineralnych. Dudince jest odpowiednie dla pacjentów z problemami z układem sercowo-naczyniowym lub ruchowym, ale można tu również po prostu się zrelaksować. Lekiem na Twoje kłopoty będzie jedna z najrzadszych wód mineralnych na świecie, będąca unikalnym połączeniem dwutlenku węgla i siarkowodoru.

Pobyty Wellness dadzą Ci również możliwość spędzenia intymnych chwil w [jacuzzi(https://travelking.pl/jacuzzi), popływać w basen hotelowy lub zafundować sobie ciepły relaks w saunie . Oczywiście nieodłącznym elementem każdego pobytu w spa jest również pyszne, zdrowe jedzenie. Do wyboru pakiety z obiadokolacją, pełne wyżywienie lub z bogatym śniadanie**.

A gdzie warto wybrać się na wycieczkę, jeśli zostało trochę wolnego czasu? W okolicy miasta Dudince można odkryć bogactwo przyrodnicze i kulturowe. W pobliżu znajduje się wyjątkowa Tesárská roklina, przypominająca kanion dolina z czterema wodospadami. Możesz także odwiedzić Dúpence – tajemnicze schroniska skalne lub skalne mieszkanie Brhlovce. Nie przegap fortyfikowanego klasztoru Bzovík lub Bańskiej Szczawnicy z listy UNESCO.