Wellness pobyty w Lednicach i Valticach

Przyjedź i podziwiaj imponujące zabytki kultury w regionie Lednice-Valtice. Oprócz dwóch pięknych zamków odkryjesz także wiele innych historycznych klejnotów i atrakcji przyrodniczych. Wybierz pobyt wellness w Lednicach i Valticach i zrelaksuj się od stresu i zmartwień w kompleksie krajobrazowym, który nie ma sobie równych na świecie.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty


Rejon Lednice-Valtice przekroczy Twoje oczekiwania dotyczące wspaniałych wakacji pełnych wrażeń kulturalnych. Tutaj znajdziesz dwa wspaniałe bajkowe zamki – gotycki Lednicę i barokowy Valtice. Oba zamki łączy rozległy park krajobrazowy o powierzchni 300 km². Nic dziwnego, że ten wyjątkowy obszar znalazł się na liście zabytków UNESCO. Wellness w Lednicach i Valticach to tylko wisienka na torcie.

Dla kultury i dobrego samopoczucia dla regionu Lednice-Valtice

W okolicy odkryjesz także kilka innych ciekawych architektonicznie i historycznie budowli, warto wymienić Świątynię Apolla, Belweder, Zamek Graniczny czy Zamek Jana. Możesz także spodziewać się wyjątkowych atrakcji przyrodniczych, takich jak jezioro Kutnar lub Františkův rybník. Obszar Lednice-Valtice jest zatem kompromisem między wycieczką na łono natury a kulturą, ponieważ oferuje wszystkiego po trochu. Wędrując po Morawach Południowych zdecydowanie nie można przegapić tego klejnotu.

Jeśli szukasz idyllicznego miejsca na pobyt wellness, mogą Ci się spodobać Lednice i Valtice. Możesz wybrać pobyty z nieograniczonym wellness i zrelaksować się w jacuzzi lub sauna, tak długo, jak chcesz. Możesz też sięgnąć po hotele z basenem** latem na zewnątrz, a zimą pod dachem, więc nie musisz ograniczać się do pogody.

Aby Twój pobyt był naprawdę beztroski, daj szansę obiadokolacja lub pełne wyżywienie a także sprawią wiele radości Twoim kubkom smakowym. Możesz wybierać spośród osobiście zweryfikowanych pobytów**, które wypróbowaliśmy dla Ciebie i które polecamy. Możesz być pewien jakości usług, komfortu i przyjaznej obsługi.