Wellness pobyty w Lipnie

Podaruj sobie chwile relaksu przy lśniącej tafli Lipna. Południowo-czeskie Morze oferuje niezliczone możliwości aktywnego i biernego wypoczynku. Miłośnicy przyrody, miłośnicy sportu i romantycy, którzy nie mogą zrezygnować z prywatnej wanny z hydromasażem, będą się tu dobrze bawić. Wybierz jeden z naszych pobytów wellness w Lipnie i ciesz się niezapomnianymi chwilami z najbliższymi.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty


Wakacje w Lipnie to przeżycie, którego nigdy nie zapomnisz. Tuż obok największego sztucznego jeziora w Czechach czeka na Ciebie wiele możliwości. Tutaj możesz uprawiać różne sporty, relaksować się na plaży i skosztować lokalnej gastronomii. Lipno i Szumawa to idealne miejsca dla rodzin z dziećmi. Istnieje również możliwość pobytu z dzieckiem za darmo.

W Lipnie na wellness i zajęcia sportowe

Lipno i jego okolice są często poszukiwane przez turystów. I nic dziwnego. Przyjemne letnie kąpiele, piękna przyroda Szumawy i pobyty wellness w Lipnie kuszą prawie każdego. rodziny z dziećmi, pary i seniorzy spędzą wakacje w Lipnie. Miłośnicy przyrody, historii, romantyzmu i adrenaliny znajdą tu coś dla siebie. Jednak bez względu na powód, dla którego odwiedzasz Lipno, pobyt wellness zawsze się przyda. Możesz zrelaksować się w saunie, jacuzzi lub podczas masażu. Nieograniczone wellness możesz przeplatać wycieczki do lasów Szumawy i w ten sposób zafundować sobie naprawdę wysokiej jakości wypoczynek ze wszystkim.

Gdzie wybrać się na wycieczkę po Lipnie? Spacerując po najbliższej okolicy zbiornika z pewnością zaplanujecie sobie wycieczkę do jednej z popularnych atrakcji - Treetop Trail, z której rozpościera się wspaniały widok na Szumawę i samo Lipno. Fani adrenaliny docenią tor bobslejowy lub centrum linowe. W przypadku niepogody można również odwiedzić aquapark.

Przede wszystkim najbardziej zachwyci Cię przyroda Lipna. Niedaleko jest Park Narodowy Szumawa, więc można wybrać się na całodniowe wycieczki na świeżym powietrzu. Dzika przyroda Szumawy oferuje trzydzieści ścieżek edukacyjnych, setki kilometrów tras rowerowych, osiem jezior polodowcowych i niezliczone wycieczki do miejsc turystycznych. Można tu podróżować pieszo, rowerem, wodą, z psem i na nartach. Również Szumawa i jej piękno są otwarte przez cały rok.