Wellness pobyty w Pieszczanach

Wymarzony pobyt w spa? Wypróbuj słowackie Pieszczany, uzdrowisko z ponad stuletnią tradycją. Czeka tu na Ciebie wszystko, czego oczekujesz od relaksującego i leczniczego pobytu, a nawet trochę więcej. Lecznicze źródła termalne pomogą Ci w problemach zdrowotnych, a kolumnada i kwitnące parki uspokoją Twój umysł. To który wellness pobyt w Pieszczanach lubisz?

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty


Źródła lecznicze o temperaturze do 69 °C wypływają z głębokości prawie dwóch kilometrów w uzdrowisku Pieszczany. Uzdrowiska w tych częściach Słowacji mają długą, stuletnią tradycję, więc zachwycą Cię swoim profesjonalnym podejściem. Goście leczeni są tutaj na problemy z układem mięśniowo-szkieletowym i nerwowym. Pieszczany są również znane jako wiodące europejskie uzdrowisko do leczenia reumatyzmu.

Dlaczego warto wybrać się na pobyt wellness w Pieszczanach?

W Pieszczanach poczujesz się jak w bajce. Czekają tu na Ciebie kąpiele, błota zabiegi, okłady i masaże. Charakterystycznym elementem Pieszczan jest błoto siarkowe. Tak zwany błoto odnosi się do kąpieli z naturalnym dnem z pierwotnej borowiny pieszczańskiej. Zawiera również źródła mineralne, które możesz pić, aby wspomóc swoją siłę i zdrowie.

Do Pieszczan przyciąga nie tylko uzdrowisko, ale i samo miasto jest wyjątkowe. Czekają na Ciebie malownicza kolumnada, kwitnące parki i przytulne kawiarnie. W środku Pieszczan znajduje się wyspa uzdrowiskowa z luksusowymi hotelami, bujną zielenią i centrum wellness. Zainteresuje Cię również bogata oferta noclegowa - są tu hotele bezpośrednio połączone ze spa, pensjonaty z obiadokolacją lub pakiety z wellness.

W Pieszczanach znajduje się również bogate wykorzystanie kulturowe i kilka ciekawych zabytków. Można tu znaleźć na przykład Dom Sztuki lub Muzeum Balneologiczne. W okolicy można zaplanować wycieczkę do jaskini Čertova pec, do słowiańskiego grodu Valy v Bojná lub na punkt widokowy Visiace skaly.