Wellness pobyty w Podhajskiej

Odkryj Morze Martwe na Słowacji. Lecznicze źródła, które tryskają w uzdrowisku Podhájská, pomogą Ci w problemach ze zdrowiem i stresem psychicznym. Zrelaksuj się, odetchnij i nie chcesz być rozpieszczany w regionie, w którym wylegiwanie się ma miejsce przez cały rok. Pobyty wellness w Podhájskiej są do Państwa dyspozycji. Więc wybierz.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty


Relaks nad Morzem Martwym i nie latanie dookoła świata? To też jest możliwe. Lecznicza woda w Słowackim Uzdrowisku Podhájská ma takie same właściwości jak jedyne słone morze w Izraelu. Pomoże przy problemach z oddychaniem, złagodzi również problemy ze skórą. Pomoże Ci również w przypadku bólu pleców czy stawów. Jednak Lázně Podhájská ma swoje drzwi otwarte dla każdego, kto potrzebuje wytchnienia od codziennych trosk i zaznania spokoju ducha i ciała. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jeden z pobytów wellness w Podhájskiej i reszta może się rozpocząć.

Na pobyt wellness w Podhájskiej dla niekończącego się rozpieszczania

Pobyt wellness w Podhájskiej to nie byle jaki pobyt wellness. Można tu poleniuchować w kąpielisku termalnym, które nie jest już zasilane źródłami termalnymi, ale nadal oferuje idealne warunki do całorocznego wypoczynku. Będą odkryte i kryte baseny** oraz mnóstwo wodnych atrakcji dla młodszych i starszych. Możesz również odwiedzić centrum odnowy biologicznej Aquamarín z 9 basenami.

Oczywiście są też hotele połączone ze spa, gdzie można też znaleźć jacuzzi i sauna, gdzie możesz odpocząć, czego potrzebujesz. W menu dostępne są również różnego rodzaju masaże i zabiegi. Na domiar złego zafunduj sobie luksus rodem z Kleopatry w lokalnym Roman Spa, gdzie możesz także zamówić pedicure i manicure.

Jednak w powiecie Nové Zámky można spodziewać się nie tylko uzdrowisk. W samym mieście Podhájska można zobaczyć kilka kościołów, można też zajrzeć do pobliskiego Mariánská Čeľaď lub Miejsce pielgrzymkowe Studnička. Na wycieczkę do historii można wybrać się np. do mini skansenu Drevená dedinka**.