Wellness pobyty w Podiebradach

Największe uzdrowisko w Czechach Środkowych przyjmie Cię z otwartymi ramionami. Wybierz spośród pobytów wellness w Podiebradach i ciesz się przyjemnymi chwilami spokoju i dobrego samopoczucia. Udaj się tutaj do leczniczych źródeł, bogatego życia kulturalnego i przytulnych kawiarni i wiedz, że zabierzesz ze sobą wiele wrażeń i uśmiech na twarzy.

Ładowanie ofert...

razem 0 oferty


Pobyty uzdrowiskowe w Podiebradach będą dla Ciebie przyjemnością. Nie tylko będziesz mieć dostęp do nieograniczonego wellness, zabiegów leczniczych i źródeł mineralnych, ale jednocześnie również uzyskać wiele opcji wolnego czasu na trawienie. Spokojna atmosfera kolumnady Poděbrad całkowicie Cię pochłonie. Zachwycą Cię także niezliczone kawiarnie i cukiernie, w których z widokiem na kwitnące parki i uśmiechnięte twarze kuracjuszy możesz powoli wgryźć się w chrupiące uzdrowiskowe wafelki.

Do Poděbradów przyciąga nie tylko topowe wellness

Do Poděbradów możesz przyjechać, jeśli cierpisz na dolegliwości zdrowotne, ale także jeśli szukasz idealnego miejsca na wypoczynek. Od 1908 roku leczono tu choroby serca, cukrzycę czy problemy z narządem ruchu. Tutaj możesz zafundować sobie lecznicze źródła na kolumnadzie, na przykład Trnkův, Žižkův lub Riegrův lub Hohenlohe. Możesz zatrzymać się w jednym z hoteli połączonych ze spa, gdzie oferujemy również procedury w postaci okładów lub kąpieli. Zapraszamy również na profesjonalne masaże.

Uzdrowiska to nie jedyna rzecz, jaką mają do zaoferowania Podebrady. Latem można cieszyć się pływaniem nad jeziorem lub wybrać się na wycieczkowy rejs po Łabie. Z łodzi można również zobaczyć Zamek Poděbrady, którego zdecydowanie nie można przegapić podczas wizyty. Na wystawie stałej dowiesz się ciekawych rzeczy z życia Jiříego z Poděbrady.

W Podiebradach można spędzić wakacje również z dziećmi. Twoje maluchy mogą wygrać dzięki zegarowi dziecięcemu, który śpiewa, bawi się i porusza. Umilą ich także inne wydarzenia kulturalne, baseny hotelowe czy słodycze w cukierniach. W ofercie pobytów znajdziesz również takie, które zawierają pakiety pobytowe z dziećmi za darmo i możesz sporo zaoszczędzić.