Wellness pobyty w południowej Słowacji

W południowej Słowacji na pewno nie będzie zimno. Nie dość, że to najcieplejszy rejon naszego najbliższego sąsiada, to jeszcze znajduje się tu kilka popularnych term. Tęsknisz za niezakłóconym relaksem? W takim razie pobyty wellness w południowej Słowacji to karta, na którą trzeba postawić. Więc dokąd to pójdzie?

Ładowanie ofert...

razem 10 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Jeśli lubisz relaks i kąpiele w ciepłych wodach, pobyt w apartamentach Termál jest dla Ciebie. Apartamenty wyglądają na nowe i nowoczesne, są przestronne i mają wszystko, czego potrzeba do przyjemnego pobytu. Śniadania są obfite, a kawa była bardzo dobra. Miłą niespodzianką był przyjazny i rozmowny pan masażysta. Punktem kulminacyjnym pobytu jest oczywiście Thermalpark pełen basenów z gorącą wodą. Z wycieczek polecamy wizytę w pobliskiej Bratysławie. Szczególnie Zamek Bratysławski i stare uliczki centrum miasta. Zdecydowanie polecam wypróbowanie niektórych z lokalnych stylowych kawiarni.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Zespół ds. sprzedaży


Południowa Słowacja łączy w sobie wszystko, czego można oczekiwać od idealnego relaksującego wypoczynku. Baseny termalne i aquaparki, dużo słońca, malownicze uzdrowiska i przyroda na wyciągnięcie ręki. Tutaj odkryjesz wiele znanych miejsc, takich jak Dunajská Streda, Podhájská, Štúrovo czy Słoneczne Jeziora w Senecu. Zapraszamy do odkrycia tego regionu i oderwania się od codziennych trosk.

Potrzebować przerwy? W takim razie pobyt wellness w południowej Słowacji może być dla Ciebie odpowiedni

Udaj się na południe i udaj się na zasłużony odpoczynek. Pobyty wellness na południu Słowacji są różnorodne, więc każdy może wybrać to, na co ma ochotę. Łączy je jednak jedno - panuje tu spokój i dobre samopoczucie, dzięki którym można zapomnieć o codziennym stresie i przyjemnie się zrelaksować. Można tu przyjechać na relaks i zabawę z całą rodziną i drugą połówką.

Jeśli podróżujesz z dziećmi, możesz spodziewać się nieskończonej liczby wodnych atrakcji, które zapewnią rozrywkę Twoim maluchom i Tobie. Nie zapomnij skorzystać z oferty pobyty z dzieckiem za darmo i wydać zaoszczędzone pieniądze np. na coś słodkiego. Jako para będziecie zachwyceni możliwością wspólnego spędzenia czasu w prywatnym jacuzzi lub saunie. W menu znajdują się również hotele połączone ze spa, dzięki czemu będziesz tylko kilka kroków od termalnego raju.

Gdy zmęczy Cię wylegiwanie się w jacuzzi, wyrusz na odkrywanie regionu południowej Słowacji. Masz wiele opcji. Piękna przyroda czeka na Ciebie przy zaporze Kráľová, gdzie zapaleni sportowcy mogą spróbować windsurfingu lub jazdy na nartach wodnych. Możesz również odwiedzić znane słowackie miasta, takie jak Komárno, Dunajská Streda, Nitra z nitrzańskim zamkiem czy Levice. Nie trzeba daleko jechać nawet do trzech głównych miast - Bratysławy, Wiednia czy Budapesztu. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz się na historię i kulturę, wypoczniesz nad Dunajem, czy zadowolisz się leniuchowaniem przy basenie.