Wellness pobyty w Rajeckich Cieplicach

Relaks godny bogów. Takim wellness pobytem będziecie się cieszyć w Rajeckich Cieplicach, gdzie czeka na Was słynne Uzdrowisko Aphrodite z basenami termalnymi, światem saun oraz szeroką gamą masaży i zabiegów. Wybierz się do SPA z duszą starożytności i zasmakuj jak to jest być w siódmym niebie.

Ładowanie ofert...

razem 0 oferty

Żaden pobyt nie pasuje do Twojego wyboru, spróbuj dostosować wprowadzone kryteria.To nie przypadek, że źródło termalne w Rajeckich Cieplicach nosi imię greckiej bogini piękna i młodości Afrodyty. Lecznicza woda mineralna o temperaturze do 38°C pomoże na różne dolegliwości zdrowotne, od narządu ruchu po choroby nerwowe. Wybierz pobyt wellness w Rajeckich Cieplicach i ciesz się chwilami relaksu, na które zasługujesz.

Wellness w Rajeckich Cieplicach – zrelaksuj się jak bogini Afrodyta

Pobyt uzdrowiskowy w Rajeckich Cieplicach przyda się, jeśli potrzebujesz pomocy w leczeniu problemów zdrowotnych, ale także, jeśli potrzebujesz wytchnienia. W słynnym Spa Aphrodite uzyskasz niezwykły komfort i wygodę, dzięki którym uwolnisz się od codziennych trosk. Jeśli zatrzymasz się w hotelach połączonych ze spa, możesz się rozpieszczać, kiedy tylko masz na to ochotę.

Czeka tu na ciebie więcej niż myślisz. Zamiast jednej fińskiej sauny cały świat saun. Zamiast basenu cały [kompleks basenów] termika wewnętrzna i zewnętrzna. Zamiast wylegiwania się, luksusowe rozpieszczanie w postaci masaży, kąpieli i zabiegów . Relaks w Rajeckich Cieplicach to także radość ze względu na wspaniałe zabytkowe wnętrza uzdrowiska Aphrodite.

Malownicze okolice Rajeckich Cieplic również mają wiele do zaoferowania. Przyroda otaczająca uzdrowisko przeplatana jest trasami turystycznymi i rowerowymi, dzięki którym można wybrać się w ciekawe miejsca, np. na Súľovské skaly. Warto wspomnieć o Zagubionej ścieżce dydaktycznej Budzogán czy Zamku Lietava. Odwiedź także Skansen Čičmany lub pobliską Żilinę.