Wellness pobyty w Rudawach

Wybierz się na pobyt wellness w Rudawach i ciesz się przyjemnymi chwilami na łonie natury. W byłym Rudohoří powitają Cię głębokie lasy, bagna i niezliczone cele turystyczne. Zimą można tu wybrać się na śnieżną zabawę i zrelaksować się w wannie z hydromasażem lub saunie po całym dniu harców na wzgórzu.

Ładowanie ofert...

razem 11 oferty


Rejon Rudaw to idealne miejsce na spędzenie wakacji letnich i zimowych. Można tu przyjechać całą rodziną i cieszyć się wspólnymi chwilami na świeżym powietrzu. Zimą i latem z pewnością docenisz odrobinę relaksu, możesz naładować baterie po jacuzzi) lub podgrzewane kamienie w saunie** będą na Ciebie czekać Tutaj.

Ucieknij od surowego nastroju do idylli w Rudawach

W Rudawach na pewno nie będziesz się nudzić. Pogranicze poprzecinane jest szlakami pieszymi i rowerowymi, które prowadzą przez najciekawsze miejsca turystyczne i zabytki. Latem można wybrać się na pieszą wycieczkę na wzgórze, skąd można podziwiać piękne widoki zielonej okolicy. Największym wyzwaniem jest najwyższa góra Klínovec (1244 m n.p.m.). Zimą można pojeździć na nartach, snowboardzie lub spróbować swoich sił na lokalnych trasach biegowych na wzgórzach.

Po spędzeniu czasu na górskich szlakach z pewnością docenisz możliwość prawdziwego relaksu. Dlatego sięgnij po pobyty wellness w Rudawach i pozwól ciału i umysłowi odpocząć np. w hotelu z basenem. Jeżeli marzy Ci się pobyt leczniczy, wybierz się na pobyt uzdrowiskowy do Jáchymov, Teplice lub Klášterec nad Ohří. W tych romantycznych miastach możesz poddać się masażom lub różnym *zabiegom * , które dodają energii i pomagają w różnych problemach zdrowotnych.

A co warto robić na wakacjach w Rudawach, żeby poznać coś nowego? Wschodnio-czeskie Góry były niegdyś ważnym obszarem górniczym, dlatego dziś można zwiedzać zachowane sztolnie, takie jak Wilk i Lodowe Jamy, Św. Martin lub tunel Lehnschafter w Mikulovie. Warte odwiedzenia są również naturalne atrakcje regionu Krušnohorsk, nie przegap Torfowiska Božídar, Park Przyrody Přebuz, Obserwatorium na Górze Blatenskéj lub Szczyt Plešivec .