Wellness pobyty w Tatrach Niskich

Trudno byłoby znaleźć bardziej idylliczny region na połączenie aktywnego i relaksującego wypoczynku. Poznaj Tatry Niskie, drugie najczęściej odwiedzane pasmo górskie na Słowacji. Wędruj po graniach, wspinaj się na szczyty, a następnie odpocznij w jacuzzi lub saunie. Pobyt wellness w Tatrach Niskich przyda się o każdej porze roku, więc nie wahaj się i wybierz.

Ładowanie ofert...

razem 6 oferty


Tęsknicie za naprawdę kolorowymi wakacjami? Park Narodowy Niskie Tatry oferuje niezliczone możliwości aktywnego ruchu i relaksu. W ciągu dnia można wybrać się w góry i podziwiać niesamowite widoki lub pojeździć na nartach w jednym z pierwszorzędnych ośrodków narciarskich. Po powrocie z grani lub stoku czeka Cię zasłużony odpoczynek, który przybierze tylko taką formę, jakiej sobie zażyczysz.

Odpoczynek i aktywny wypoczynek - czyli pobyt wellness w Tatrach Niskich

Wybierz pobyt wellness w Tatrach Niskich a nie pożałujesz. Czeka tu na Ciebie nie tylko piękna przyroda, ale także wiele miejsc, w których można spokojnie wypocząć. W tutejszych parkach wodnych można się dobrze bawić, na przykład w Aquaparku Gothal Liptovská Osada lub Basen termalny Sorea. Z nieograniczonym wellness możesz zrelaksować się w hotelowej strefie wellness kiedy tylko chcesz. Bańki w basenie z jacuzzi i ciepłej saunie będą zawsze dostępne.

Latem szczególnie spodobają się wycieczki do atrakcji przyrodniczych i kulturowych tego słynnego słowackiego regionu. Jest ich naprawdę niezliczona ilość. Miłośnicy górskich wędrówek nie mogą przegapić najwyższego szczytu Ďumbier. Na nieco niższy szczyt Chopok też warto się wspiąć. Niepowtarzalny krajobraz można podziwiać także na Vrbickim Plesie lub w jednej z jaskiń, na przykład w Demänovská ledová. Po zdobyciu zboczy Tatr Niskich czeka na Ciebie odpoczynek nad basenem i zasłużone plażowanie.

Wraz z pierwszymi opadami śniegu Tatry Niskie zamieniają się w raj dla narciarzy. Sporty zimowe można uprawiać w jednym ze słynnych lokalnych ośrodków narciarskich. Polecamy na przykład ośrodki narciarskie Opalisko, Jasná, Šachtičky, Žiarce Pavčina Dolina czy PARK SNOW Donovaly. Dzięki osobiście zweryfikowanym pobytom Twoje oczekiwania zostaną spełnione w najdrobniejszych szczegółach.