Wellness pobyty w Wielki Mader

Relaks na południu Słowacji od wiosny do zimy. W uzdrowisku Wielki Meder można skorzystać z leczniczego i kojącego działania najcieplejszego źródła mineralnego w całym kraju. Wybierz pobyt wellness w Wielki Meder i ciesz się relaksem i zabawą w termalnym parku wodnym Thermal Corvinus.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty


Kto nie chciałby wakacji pełnych słońca i relaksu? Wybierz się na południe Słowacji, na przykład do uzdrowiska ze słynnym parkiem wód termalnych. Wielki Meder szczyci się najcieplejszym źródłem mineralnym na Słowacji (92 °C). Lecznicza woda z tutejszych podziemi ma dobroczynny wpływ na narząd ruchu i stawy. Pomoże zregenerować ciało i umysł oraz uzupełnić energię o każdej porze roku. Wybierz pobyt wellness w Wielki Meder i zacznij na niego czekać.

Pobyty wellness w Wielki Meder - słoneczne wakacje

Basen termalny i aquapark Thermal Corvinus to okazja do relaksu i zabawy dla całej rodziny. Odkryjesz *cztery kryte i pięć odkrytych basenów, trzy zjeżdżalnie wodne, świat saun lub plac zabaw dla dzieci. Niektóre z oferowanych pakietów obejmują również masaże lub zabiegi, np. podobnie jak kąpiele, magnetoterapia czy salon kosmetyczny.

Pozwól, aby słońce i kąpiele termalne zaopiekowały się Tobą i zapomnij o zmartwieniach. W ramach pobytu możesz liczyć na obiadkolację, pełne wyżywienie lub obfite śniadanie kontynentalne śniadanie. Nie musisz spędzać całego pobytu na leniuchowaniu, możesz też zwiedzać okolice Wielki Meder**. Zdecydowanie ma wiele do zaoferowania!

Nie wyobrażasz sobie wakacji bez wyjazdów? Wybierz się na przykład na Wodociągi Gabčíkovo, Jezioro Okočské lub Číčovské Dead Arm. Możesz także cieszyć się pięknymi spacerami na łonie natury w chronionym obszarze Dropia. Dzieci zachwycą wizyta w minizoo Malkia Park, a miłośnicy adrenaliny Tarzania Wielki Meder z parkiem linowym.