Wellness pobyty w Zalakaros

Ciesz się idealnymi wakacjami w pobliżu jeziora Balaton. Węgierskie miasto Zalakaros oferuje luksusowe termy z mnóstwem atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wybierz pobyt wellness w Zalakaros i zafunduj sobie wypoczynek, na który czekałeś. Baseny, wanny z hydromasażem i sauny do usług!

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty


Około 30 kilometrów od Balatonu odkryjesz najmniejsze miasto na całych Węgrzech, magiczne Zalakaros. Jeśli wybierzesz wellness pobyt w Zalakaros, możesz zrelaksować się w słynnym lokalnym spa termalnym i popływać w Morzu Węgierskim. Uzupełnisz swoją energię i siły oraz będziesz się świetnie bawić z dziećmi, nawet we dwoje.

Odkryj najmniejsze węgierskie miasto dzięki pobytowi wellness w Zalakaros

Termy w Zalakoros naprawdę mają się czym pochwalić. Europejskie Stowarzyszenie Spa przyznało im 5 gwiazdek, dzięki czemu uzdrowisko w najmniejszym węgierskim mieście należy do absolutnych najlepszych w Europie. Udaj się do Zalakorus, aby samemu doświadczyć lokalnych łaźni termalnych. Co Cię tu czeka?

Zalakaros to raj dla rodzin z dziećmi. Patrząc na cały kampus, szczęka ci opadnie. Można tu znaleźć na przykład dziecięcy świat Vodoucha z 60 różnymi atrakcjami wodnymi, park zjeżdżalni z 400 m zjeżdżalni wodnych lub rodzinny park zjeżdżalni. Możesz odpocząć i pobawić się w kilku basenach, zrelaksować się w jacuzzi lub sauny. Jeśli cierpisz na problemy zdrowotne, odwiedź centrum lecznicze**. Tutejsze źródła termalne pomogą również w odprężeniu, co sprzyja leczeniu chorób skórnych, ginekologicznych, urologicznych czy narządu ruchu.

Aby cieszyć się naprawdę idealnymi wakacjami, wybierz [hotele połączone ze spa], aby być niedaleko atrakcji. Nie zapomnij wybrać się na spacer wzdłuż winnic, do sadów i parków lub nad Jezioro Kis-Balaton. Koniecznie odwiedź jezioro Balaton przynajmniej raz podczas swojego pobytu, gdzie możesz cieszyć się przyjemną kąpielą i wieloma atrakcjami turystycznymi.