Wellness pobyty z psem

Masz dość codziennego stresu i zmartwień? Pora na pobyt wellness, gdzie wszystkie obowiązki rozpłyną się w gorącej balii lub podgrzewanej saunie. Nie musisz nawet martwić się o znalezienie opiekunki dla swojego czworonożnego zwierzaka. Wybierz się na pobyt wellness ze swoim psem – wiele hoteli czy pensjonatów chętnie go z Tobą ugości.

Ładowanie ofert...

razem 397 oferty


Nie wyobrażasz sobie wakacji bez swojego czworonożnego pupila? Zapomnij o kompromisach i zabierz ze sobą psa, nawet na pobyt wellness! Podczas gdy Ty relaksujesz się w wannie z hydromasażem lub podczas masażu, pies będzie na Ciebie czekał w przytulnym pokoju. Następnie będziecie cieszyć się przyjemnymi spacerami razem.

Jak najlepiej spędzić pobyt wellness ze swoim psem?

Czy możesz sobie wyobrazić lepszy restart dla ciała i umysłu niż naprzemienne wylegiwanie się w centrum odnowy biologicznej z wycieczkami na łono natury z psem? Jeśli nie, to czas wybrać się na pobyt wellness w górach ze swoim czworonożnym partnerem! Góry w Słowacji lub w Czechy w same w sobie kryją w sobie niepowtarzalne piękno przyrody, ale także doskonałe ośrodki odnowy biologicznej. Wakacyjne dni z psem możesz zacząć od wycieczek po Tatrzańskich grzbietach lub pokonywaniu szlaków turystycznych w Beskidach. Wieczorem zmęczone mięśnie zrelaksują się w saunie lub w jacuzzi z widokiem na naturę.

Jeśli Ty i Twój pies wolicie spacery po miejskich parkach i zabytkowych uliczkach, wybierzcie się na wakacje pełne wellness na przykład do Węgier. Płaski krajobraz i zabytkowe miasta wprost zachęcają do spacerów, które zawsze doprowadzą do ciekawego miejsca turystycznego, piwniczki z winami czy źródła termalnego. Na Węgrzech są one naprawdę błogosławione, więc możesz udać się prosto do spa termalnego na doskonały relaks. Najpopularniejsze (nie tylko) wśród psów można znaleźć w Budapeszcie lub w pobliskim Egerze.