Długi weekend we dwoje

Czy Wy też macie wrażenie, że weekendowe dni szybko mijają? Wybierz się na długi weekend we dwoje, by mieć trochę więcej czasu na wspólne przeżycia.

Ładowanie ofert...

razem 637 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Niemcza Wino & Spa był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Byliśmy zachwyceni wyjątkowym połączeniem cichego i spokojnego otoczenia u podnóża winnicy, kultury wina, komfortowego zakwaterowania i nowoczesnego wellness. Doskonałą kuchnię serwowaną w hotelowej restauracji doskonale uzupełniły wyśmienite wina z tutejszej winnicy. Okolice pełne są zabytkowych miasteczek, które warto odwiedzić. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu i z przyjemnością go Wam polecamy.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Rajská zahrada **** zostanie zapamiętany jako hotel z najpiękniejszym widokiem. Wspaniałe wellness, świetna restauracja i lokalizacja w samym sercu Gór Orlickich - połączenie, które po prostu nie może zawieść. Relaks w hotelowej strefie wellness z jacuzzi, basenem i sauną parową przeplataliśmy z wycieczkami do atrakcyjnych turystycznie miejsc w okolicy. Wisienką na wakacyjnym torcie był powitalny drink w pokoju oraz kawa z pysznym deserem. I tak spędziliśmy tu relaksujący czas, naprawdę jak w rajskim ogrodzie!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Zespół marketingowy


Zawsze cieszysz się na weekend po ciężkim tygodniu w pracy, ale potem czujesz, że nie możesz się doczekać i znowu jest poniedziałek? W takim razie chociaż raz na jakiś czas przedłuż weekend, aby mieć trochę więcej czasu na odpoczynek, wycieczki i zabawę. Wybierzcie się na długi weekend we dwoje i wspólnie cieszcie się nowymi doświadczeniami.

Gdzie na długi weekend we dwoje?

Chcesz odpocząć i naładować akumulatory podczas weekendowego pobytu? Zatem nieograniczone wellness nie powinno zabraknąć w Twoim hotelu. Przekonasz się, że spędzając tyle czasu, ile chcesz w jacuzzi, basenie czy saunie, naprawdę naładujesz swoje akumulatory.

Miejscem, do którego z pewnością powrócisz po długim weekendzie w poczuciu odrodzenia, jest oczywiście SPA. W obrębie Czech szczególnie polecamy miasta zachodnio-czeskiego trójkąta uzdrowiskowego: Karlowe Wary, Mariańskie Łaźnie i Frantiszkowe Łaźnie. Połączenie wielu leczniczych źródeł, wyjątkowej architektury i najlepszej opieki uzdrowiskowej sprawiło, że wszystkie te miasta trafiły nawet na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, dzięki czemu są pewniakiem na absolutnie idealny długi weekend.

Wybierasz się na wymarzony długi weekend z drugą połówką? Zafunduj sobie coś ekstra i wybierz się na romantyczny pobyt na zamku. Piękne wnętrza, wyselekcjonowane przysmaki i najwyższej jakości usługi sprawią, że poczujesz się dosłownie po królewsku.