Pobyty uzdrowiskowe w Dunajskiej Stredzie

Przeżyj idealne wakacje pełne relaksu w basenach z leczniczą wodą termalną. Czekają na Ciebie w znanym Thermalparku w Dunajskiej Stredzie. Wybierz się na pobyt uzdrowiskowy w Dunajskiej Stredzie i przekonaj się, dlaczego klienci Travelking wracają tak często i z przyjemnością.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży


Dunajská Streda to jedno z centrów wodnych zabaw i relaksu południowa Słowacja. Mieści się tu bardzo popularny Thermalpark, który jest uwielbiany zarówno przez seniorów szukających uzdrowiskowego relaksu, jak i rodziny z dziećmi. Samo miasteczko oczaruje Cię mnóstwem innych atrakcji.

Słońce, woda termalna i szybkie motocykle – wszystko znajdziesz w Dunajskiej Stredzie

Uzdrowisko termalne to idealne miejsce na spędzenie wakacji letnich na Słowacji. W Dunajskiej Stredzie na południu kraju czeka na Państwa doskonały pobyt leczniczy i mnóstwo zabawy. O to wszystko zadba słynny Thermalpark z 10 krytymi i odkrytymi basenami z wodą termalną, która korzystnie wpływa na zdrowie układu mięśniowo-szkieletowego. Tu można w pełni oddać się relaksowi w leczniczych wodach, w świecie saun czy podczas wielu zabiegów. Dzieci mogą bawić się na 7 zjeżdżalniach i innych atrakcjach, a także urozmaicony program z animatorami. Przyjemnym bonusem jest to, że wracasz do domu nie tylko odmłodzony na ciele i umyśle, ale także ze zdrową opaloną skórą. To właśnie w Dunajskiej Stredzie słońce świeci najwięcej godzin w roku na Słowacji.

Odpoczynek w termach to nie jedyne, co można robić w Dunajskiej Stredzie. Miasto jest pełne różnego rodzaju zabytków kulturowych i historycznych. Warto odwiedzić Muzeum Žitnoostrov w budynku Żółtego Zamku lub Galerię Współczesnych Artystów Węgierskich z parkiem rzeźb. Dzieci i rodziców będą zachwyceni wizytą w Malkia Park, gdzie porzucone egzotyczne zwierzęta znalazły swój nowy dom. Fanom szybkich maszyn polecamy przejażdżkę po profesjonalnym torze na Slovakia Ring.