Pobyty w Chorwacji dla dwojga

Chorwacja jest popularnym celem letnich wakacji dla turystów z Czech. I nic w tym dziwnego – żwirowe plaże obmyte czystym, ciepłym morzem, pachnące sosnowe lasy i miasta o bogatej historii gwarantują prawdziwy letni relaks. Wybierz się na wakacje do Chorwacji we dwoje i odkryj wszystkie jej uroki z bliską Ci osobą.

Ładowanie ofert...

razem 57 oferty


Wędrówki w wodzie, opalanie się na ciepłych, żwirowych plażach i spacery wąskimi uliczkami zabytkowych miasteczek najlepiej spędzić w gronie drugiej połówki lub bliskiej osoby. Dlatego wybierz się do Chorwacji na wakacje we dwoje i odkryj to, co najlepsze w tym kraju obmytym Adriatykiem.

Spośród chorwackich atrakcji każdy może wybrać swoją

Tysiące turystów co roku odwiedza Chorwację nie tylko ze względu na czyste i lazurowe morze. Ostre klify i góry w parkach narodowych przyciągają turystów i alpinistów. W końcu adrenaliny nie można po prostu poczuć podczas wspinaczki na klif górujący nad morzem w Czechach. Poza czystymi, kaskadowymi jeziorami z wodospadami udaj się do Parku Narodowego Jezior Plitwickich, wpisanego na listę UNESCO. Park Narodowy Paklenica w górach Velebit w północnej Dalmacji znów jest rajem dla wszystkich turystów i wspinaczy. Ale jeśli nadal kusi Cię większy relaks nad morzem, wybierz się na Istrię w północnej części kraju lub na legendarną [Riwierę Makarską] (https://travelking.pl/makarska-riviera).

Doskonały komfort gwarantuje nie tylko leżak na plaży i parasol, ale także posiłki dostarczane bezpośrednio w hotelu lub pensjonacie. Z obiadokolacją w ramach pakietu możesz oczekiwać śniadania każdego ranka i zakończyć dzień z pyszną kolacją zaledwie kilka kroków od Twojego pokoju. W ten sposób będziesz miał wystarczająco dużo czasu na lunch, aby skosztować doskonałej kuchni chorwackiej. Możesz cieszyć się luksusowym wypoczynkiem w centrum wellness z jacuzzi lub krytym basenem, z którego możesz korzystać przy każdej pogodzie.