Pobyty w Polsce dla dwojga

Nasz kraj jest wciąż krajem mało odkrytym przez turystów. A szkoda, bo ma wiele do zaoferowania: piękne zabytkowe miasta, topowe ośrodki narciarskie, wspaniałe termy i długie piaszczyste plaże nad Bałtykiem. Wybierz się na pobyt we dwoje, a poznajesz przynajmniej część uroków naszego różnorodnego kraju.

Ładowanie ofert...

razem 98 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel ma całkowicie profesjonalny i pomocny personel, a także znajduje się w wyjątkowej lokalizacji. Piękne górskie widoki towarzyszą przez cały pobyt, czy to w zaciszu pokoju, w restauracji czy w spa. Muszę również pochwalić posiłki serwowane w ramach niepełnego wyżywienia. W pobliżu znajduje się Zakopane, które jest centrum turystyki pieszej po polskiej stronie Tatr Wysokich. Bardzo podobał nam się nasz pobyt i polecamy go szczególnie jesienią.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Zespół ds. sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Spa Medical Dwór Elizy *** na południu Polski wraz z mężem i córką bardzo nam się podobał. Lokalizacja hotelu jest ogromnym atutem - zaledwie 19 km od granicy z Czechami, a do tego położony jest w pięknej okolicy. Pokój z dostawką zapewniał wystarczającą ilość miejsca dla trzech osób. Mieliśmy widok na park zdrojowy, gdzie uwielbialiśmy chodzić na spacery. Śniadania i kolacje, serwowane w nowoczesnej restauracji, były smaczne i obfite w formie bufetu. Tak więc każdy z nas rozkoszował się własnym smakiem podczas śniadania i kolacji i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni.”

Zuzana Košnerová
Zuzana Košnerová
Obsługa klienta


Chcesz spędzić romantyczny pobyt z drugą połówką, ale ruchliwe miejsca turystyczne nie przemawiają do Ciebie? Czekają na Ciebie piękne starożytne miasta pełne zabytków, piękna przyroda i termy bez tłumów turystów.

Gdzie jechać we dwoje?

Zdecydowanie nie lubisz upałów i chciałbyś latem uciec z gorącego miasta? W tym roku wybierz się na letnie wakacje w niekonwencjonalnym kierunku na serwer - nad Morze Bałtyckie. Czekają tu na Ciebie długie plaże z białym piaskiem, przyjemny klimat, piękne latarnie morskie i mola oraz wiele luksusowych hoteli. Wspaniałego relaksu można doświadczyć w centrum wellness bezpośrednio w hotelu lub skorzystać z łaźni termalnych.

Choć Nasz kraj jest idealnym miejscem na letnie wakacje, warto ją odwiedzić również zimą. Aby poczuć idealną świąteczną atmosferę, udaj się na słynne kiermasze bożonarodzeniowe w Krakowie. Można na nich skosztować grillowanych frytek, tradycyjnego bigosu czy popularnej wiśniówki. Miłośnicy sportów zimowych mogą wybrać się na narty biegowe lub narciarstwo np. tatry lub Beskidy.

Co zobaczyć w Polsce, żeby nie przegapić tego, co najlepsze? Zainspiruj się naszym artykułem i dowiedz się, czegoś nowego.