Pobyty w słowackich Tatrach z obiadokolacją

Wystarczająca ilość energii jest podstawowym warunkiem wędrówki po górach. Nawet w Tatrach tak nie jest, więc zafunduj sobie regularny posiłek, np. w formie obiadokolacji bezpośrednio w miejscu zakwaterowania. Śniadania i obiadokolacje załatwione, po czym można zjeść obiad w schronisku górskim lub w słynnej restauracji dokładnie tam, gdzie prowadzą szlaki turystyczne.

Ładowanie ofert...

razem 37 oferty

Żaden pobyt nie pasuje do Twojego wyboru, spróbuj dostosować wprowadzone kryteria.Niezależnie od tego, czy wybierasz się do Tatr Wysokich, Tatr Niskich czy Tatr Bielskich więc oprócz wysokiej jakości butów i nieprzemakalnej kurtki nie zapomnij o regularnym jedzeniu. Najkorzystniejsze jest zdecydowanie obiadokolacja, która rano i wieczorem naładuje Cię energią. W ciągu dnia będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby odkryć piękno okolicy i skosztować lokalnej kuchni.

Wakacje w słowackich Tatrach - czyli wędrówki, jazda na nartach i relaks w strefie wellness

Oszczędź sobie kłopotu z dostarczaniem jedzenia i zostaw kanapki z sznyclem w domu. W końcu możesz zafundować sobie świeże jedzenie bezpośrednio w miejscu zakwaterowania, najlepiej w formie niepełnego wyżywienia. Możesz nabrać energii przed całodniową wędrówką bezpośrednio w swoim hotelu lub pensjonacie. Kolacja w tym samym miejscu będzie wtedy pysznym zakończeniem dnia. Zasłużony relaks w wellness, gdzie zmęczone mięśnie mogą doskonale odprężyć się w wannie z hydromasażem lub w saunie, może być również przyjemnym zakończeniem wędrówki na Łomnicki Szczyt, Krywań lub Ďumbier. Wystarczy, że wybierzesz nocleg z własnym centrum wellness i każdego dnia będziesz cieszyć się doskonałym relaksem.

Słowackie Tatry nie są bez turystów nawet w miesiącach zimowych, wręcz przeciwnie. Już pierwsze chłodniejsze dni przyciągają tu setki entuzjastów sportów zimowych, aby sprawdzić jakość tutejszych stoków i tras biegowych. Jeśli ty też wolisz jazdę na nartach lub snowboardzie od pieszych wędrówek, udaj się na zimowe wakacje w zaśnieżone Tatry. Dzięki noclegowi blisko terenu narciarskiego można spokojnie spędzić na stoku całe dnie i wieczory.

Chcesz poznać najpiękniejsze słowackie góry? Przeczytaj nasz artykuł 9 NAJPIĘKNIEJSZYCH gór, które zapierają dech w piersiach nie tylko podczas wspinaczki i zainspiruj się do następnej podróży.