Pobyty w termalnych łaźniach na Słowacji

Uzdrowiska termalne na Słowacji to doskonały wybór na relaksujące wakacje. Wybierz się na pobyt uzdrowiskowy w Słowacji i daj się rozpieszczać efektami leczniczej wody i zabiegów leczniczych. Zobaczysz, że wrócisz do domu odrodzony.

Ładowanie ofert...

razem 37 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Jeśli lubisz relaks i kąpiele w ciepłych wodach, pobyt w apartamentach Termál jest dla Ciebie. Apartamenty wyglądają na nowe i nowoczesne, są przestronne i mają wszystko, czego potrzeba do przyjemnego pobytu. Śniadania są obfite, a kawa była bardzo dobra. Miłą niespodzianką był przyjazny i rozmowny pan masażysta. Punktem kulminacyjnym pobytu jest oczywiście Thermalpark pełen basenów z gorącą wodą. Z wycieczek polecamy wizytę w pobliskiej Bratysławie. Szczególnie Zamek Bratysławski i stare uliczki centrum miasta. Zdecydowanie polecam wypróbowanie niektórych z lokalnych stylowych kawiarni.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Zespół ds. sprzedaży


Dobroczynne działanie wód termalnych było wykorzystywane w leczeniu różnych problemów zdrowotnych od tysięcy lat. Wypróbuj je sam i zafunduj sobie opiekę na najwyższym poziomie podczas pobytu w uzdrowisku na Słowacji.

Gdzie możesz cieszyć się najlepszym pobytem spa na Słowacji?

Idealny wypoczynek uzdrowiskowy to kąpiele w leczniczych wodach termalnych, zabiegi relaksacyjne w postaci okładów, masaży czy inhalacji, uzdrowiskowe opłatki i spacery alejkami uzdrowisk. Tego wszystkiego (i znacznie więcej) można doświadczyć na przykład w Piešťanach lub Trenčianské Teplice . Skosztuj lokalnych źródeł mineralnych, przejdź się kolumnadą lub obejrzyj tablice z nazwiskami znanych aktorów na legendarnym Moście Sławy. W obu miastach każdy może wybierać z szerokiej oferty - w naszej ofercie znajdziesz zarówno pobyty dla seniorów jak i relaks pobyty dla zakochanych par.

Termy są również idealnym wyborem, jeśli szukasz miejsca na swoje wakacje letnie. Wybierz się na kąpielisko termalne w Dunajska Streda lub Podhájské, aby pobawić się w wodzie i opalać . Przekonasz się, że bardzo szybko odczujesz pozytywne działanie wody ze źródeł termalnych i słońca. Tutaj Twoje dzieci będą się bawić na zjeżdżalniach wodnych, a Ty będziesz mógł zrelaksować się w relaksującym basenie. Jeśli martwi Cię zła pogoda, zajrzyj na pobyty wellness na Słowacji. W końcu świetnie sprawdza się w jacuzzi lub przyjemnie nagrzanej saunie przy każdej pogodzie.

Zachęciliśmy Cię do pobytu uzdrowiskowego na Słowacji? W takim razie przeczytaj nasz artykuł 8 NAJLEPSZYCH uzdrowisk, w których poczujesz się jak nowo narodzony i zainspiruj się.