Pobyty wellness dla seniorów

Zachwyć swoich rodziców lub dziadków i podaruj im pobyt pełen relaksu i wielu innych zabiegów SPA. Do wyboru masz pobyty w Czechach, na Węgrzech i Słowacji w bardzo przystępnych cenach.

Ładowanie ofert...

razem 61 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Jeśli lubisz relaks i kąpiele w ciepłych wodach, pobyt w apartamentach Termál jest dla Ciebie. Apartamenty wyglądają na nowe i nowoczesne, są przestronne i mają wszystko, czego potrzeba do przyjemnego pobytu. Śniadania są obfite, a kawa była bardzo dobra. Miłą niespodzianką był przyjazny i rozmowny pan masażysta. Punktem kulminacyjnym pobytu jest oczywiście Thermalpark pełen basenów z gorącą wodą. Z wycieczek polecamy wizytę w pobliskiej Bratysławie. Szczególnie Zamek Bratysławski i stare uliczki centrum miasta. Zdecydowanie polecam wypróbowanie niektórych z lokalnych stylowych kawiarni.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Zespół ds. sprzedaży


Jeśli jesteś już jednym z tych szczęśliwców, którzy cieszą się emeryturą każdego dnia, nie zostań w domu. Zamiast tego wybierz się na staycation, gdzie będziesz mógł cieszyć się niezliczonymi zabytkami i kawiarniami, a także zrelaksować się w gorącej wannie. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać idealny urlop - wystarczy, że zapoznasz się z naszą ofertą wakacji dla seniorów i wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie.

Dla pełnego relaksu skorzystaj z urlopu wellness

Wygrzewanie się na leżaku w ogrodzie może i jest przyjemne, ale czy skorzystasz z masażu? Aby uzyskać najwyższy poziom relaksu, wybierz się do spa. Znajdziesz tam doskonale rozgrzaną saunę, jacuzzi i wykwalifikowane ręce masażysty, które złagodzą ból pleców i ramion. Jeśli pragniesz jeszcze więcej uwagi, udaj się do salonu zabiegowego i oddaj się dobroczynnym okładom lub kąpielom, które przywrócą Ci utracone siły.

Najpopularniejsze ośrodki wellness dla seniorów znajdziesz w Czechach. Odwiedź na przykład Luhačovice z piękną architekturą lub Karlowe Wary z pięknymi kolumnadami.

Następnie wybierz się za granicę do hoteli wellness w Słowacja, gdzie przywita Cię Bojnice z bajkowym zamkiem, zoo i spa. Odnajdziesz się także w Trencianske Teplice z legendarnym tureckim spa Hammam. Dużo relaksu w termach, zwiedzania i degustacji dobrego wina zapewni Ci Węgry, gdzie wiele hoteli połączonych jest z uzdrowiskiem.