Romantyczne wakacje w Polsce

Spędź wyjątkowe chwile z ukochaną osobą i poznaj uroki polskich miast i gór, które są idealne dla wszystkich zakochanych par. W połączeniu z luksusowym zakwaterowaniem, spodziewaj się niezapomnianych wrażeń.

Ładowanie ofert...

razem 71 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Niemcza Wino & Spa był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Byliśmy zachwyceni wyjątkowym połączeniem cichego i spokojnego otoczenia u podnóża winnicy, kultury wina, komfortowego zakwaterowania i nowoczesnego wellness. Doskonałą kuchnię serwowaną w hotelowej restauracji doskonale uzupełniły wyśmienite wina z tutejszej winnicy. Okolice pełne są zabytkowych miasteczek, które warto odwiedzić. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu i z przyjemnością go Wam polecamy.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel ma całkowicie profesjonalny i pomocny personel, a także znajduje się w wyjątkowej lokalizacji. Piękne górskie widoki towarzyszą przez cały pobyt, czy to w zaciszu pokoju, w restauracji czy w spa. Muszę również pochwalić posiłki serwowane w ramach niepełnego wyżywienia. W pobliżu znajduje się Zakopane, które jest centrum turystyki pieszej po polskiej stronie Tatr Wysokich. Bardzo podobał nam się nasz pobyt i polecamy go szczególnie jesienią.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Zespół ds. sprzedaży


Czy chcesz cieszyć się odrobiną romantyzmu ze swoim małżonkiem podczas pobytu? Nie musisz jechać daleko na romantyczny wypad. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do Kraków pełnego zabytków, miejsc uzdrowiskowych z pięknymi kolumnadami, czy góry z różnorodną przyrodą, znajdziesz tu wybór hoteli i pensjonatów.

Romantyczne wakacje

Pod pojęciem "romantyzm" każdy z nas wyobraża sobie coś innego. Czego więc oczekiwać od romantycznego pobytu? Różnie to bywa. Czasem romantyzm tkwi w magicznym otoczeniu, w którym znajduje się hotel. Innym razem to przypominające zamek wnętrza samego hotelu. Do wyboru mamy również pobyty, w których w pakiecie znajduje się romantyczna kolacja przy świecach, dostęp do prywatnego spa czy romantyczny wystrój w pokoju.

Jeśli chcesz mieć jeszcze większą pewność, że Twój pobyt będzie idealny, zwróć uwagę na znak "osobiście zweryfikowane", który jest potwierdzeniem, że przynajmniej jeden członek zespołu Travelking osobiście odwiedził hotel i cieszył się wspaniałym wypoczynkiem.